• امروز دوشنبه سوم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

به مناسبت دهه وقف طرح احسان ماندگار و مهر تحصیلی  صورت گرفت

به مناسبت دهه وقف طرح احسان ماندگار و مهر تحصیلی صورت گرفت

برگزاری طرح احسان ماندگار و مهر تحصیلی در اداره اوقاف و امور خیریه کرمان

 چهارشنبه 21 مهر 1400   15  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ، رزمایش «احسان ماندگار و مهر تحصیلی» به مناسبت دهه وقف  در محل اداره اوقاف شهرستان استان کرمان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین  علی جلالی، مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین بزرگداشت دهه وقف بیان کرد: با توجه به استمرار ویروس کرونا و دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تکمیل کمک‌های مؤمنانه، سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح کشور به این امر لبیک گفت و تا کنون اقدامات خوبی را به نتیجه رسانده است. بنابراین در استان دو خدمت توزیع بسته‌های کمک معیشتی و بسته‌های مهر تحصیلی در دستور کار قرار گرفت.

علی جلالی با بیان اینکه، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون ۱۲ مرحله توزیع کمک‌های معیشتی برگزار شده است، ادامه داد: امروز به‌مناسبت دهه وقف در استان کرمان پنجمین مرحله توزیع این کمک‌ها در سال جاری، انجام می‌شود که در جریان آن ۲۵۰۰ بسته معیشتی توسط خیرین، متولیان و از محل اجرای نیت واقفین به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان تهیه شده است که در بین افراد شناسایی شده توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه رزمایش مهر تحصیلی سال گذشته در یک مرحله در استان انجام شد و امسال نیز اولین مرحله انجام می‌شود، اظهار کرد: با توجه به نیازمندی دانش آموزان ۸۵۰ بسته مهر تحصیلی برای دو مقطع ابتدایی(ارزش هر بسته ۴۰۰ هزار تومان) و مقطع متوسطه اول( ارزش هر بسته ۴۵۰ هزار تومان) تهیه شده است
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار