• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

انتصاب جدید در اوقاف کرمان

انتصاب جدید در اوقاف کرمان

مسعود جلالی بعنوان حراست اوقاف شهرستان کرمان منصوب شد

 چهارشنبه 19 خرداد 1400   42  0      

انتصاب جدید در اوقاف کرمان
مسعود جلالی بعنوان حراست  اوقاف شهرستان کرمان منصوب شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان طی حکمی از سوی حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان مدیر حراست اوقاف شهرستان کرمان منصوب شد
حجت الاسلام علی جلالی در جمع کارکنان نواحی 1و2 شهرستان کرمان با معرفی مسعود جلالی بعنوان مدیر حراست این دو ناحیه اظهار داشت: ادارات اوقاف نواحی 1 و 2 شهرستان کرمان از مهمترین ادارات اوقاف استان کرمان از هر حیث هستند که این امر وظیفه حفظ و حراست از موقوفات را چندین برابر کرده است.
وی هدف از انتصاب حراست را نه مچ گیری بلکه همراهی و وهمکاری با کارکنان در حفظ و حراست از موقوفات دانست بیان داشت: نگرانی از وجود زمین خواران و دست اندازان در بیت المال همواره در شهرستان کرمان احساس میشده که امید است با حضور مدیر حراست زبده و هوشیار دست آنان کوتاه شود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان تصریح کرد: مدیر حراست علاوه بر وظیفه حراستی خود در دو ناحیه اوقاف شهرستان بعنوان معاون اداره اوقاف ناحیه 2 شهرستان کرمان نیز منصوب میشود که حساسیت و اهمیت حضور او را چندین برابر خواهد کرد.
وی از کلیه معاونین و رؤسای ستادی اداره کل و رؤسای نواحی 1 و2 شهرستان کرمان خواست در این مسیر دشوار در راستای همکاری و همیاری با مدیر حراست از هیچ کوششی فروگزار نکنند.
گفتنی است مسعود جلالی قبلا در پستهای مسؤل ثبت اوقاف استان،سرپرست حراست اوقاف استان نیز مشغول فعالیت بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار

اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمان

کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد
copyright © 2021 powered by www.oghaf.ir
آخرین به روز رسانی دوشنبه 24 خرداد 1400