• امروز دوشنبه چهارم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید مدیرکل اوقاف کرمان از اماکن متبرکه و اراضی موقوفه شهرستان بم

بازدید مدیرکل اوقاف کرمان از اماکن متبرکه و اراضی موقوفه شهرستان بم

حجت الاسلام جلالی مدیر کل اوقاف استان در سفر یک روزه به شهرستان بم از اماکن متبرکه و اراضی موقوفه این شهرستان بازدید کرد.

 پنج شنبه 18 دی 1399   53  0      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان درجریان بازدیدهای دوره ای خود از اماکن متبرکه و موقوفات 
استان ، در سفر یک روزه به شهرستان بم  به همراه مهندس افشار معاون بهره وری و اقتصادی اوقاف استان از اماکن متبرکه و اراضی موقوفه  این شهرستان بازدید کرد.
  بنا براین گزارش در این بازدید که به همراه مهندس افشار پور معاون بهره وری اوقاف استان همراه بود ،مدیر کل اوقاف استان  از امامزاده عبدالله، امام زاده احمد مثنی(اسیری)، امام زاده زید، امام زاده احمدخراسانی، مجتمع فرهنگی مذهبی ریگان، مجتمع عباسعلی و موقوفات شهرستان ریگان، فهرج و بم بازدید کرد
 در ادامه پس از بازدید از  تعدادی از موقوفات، بالا بردن بهره وی و احیا موقوفات، توسعه کشاورزی و مشارکت با پروژه های اقتصادی مورد پیگیری قرار گرفت و در آخر  حجت الاسلام جلالی دیدار  و گفتگوی صمیمی را با کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه بم  برگزار و از تلاش های آنان تقدیر و تشکر کرد. 
گفتنی است در این سفر مدیر کل اوقاف استان نشستی را با رییس ثبت اسناد بم نیز داشتند که به همکاری دو سازمان برای اسناد تک برگ تاکید کردند. 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار