• امروز دوشنبه چهارم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری 70 محفل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان

برگزاری 70 محفل انس با قرآن کریم به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کرمان

70 محفل انس با قرآن کریم در استان کرمان به صورت حضوری و غیرحضوری به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.

 شنبه 13 دی 1399   38  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان حجت الاسلام سید رضا فاطمی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان کرمان با اشاره به برگزاری محافل انس با قرآن به یاد سردار دلها در امامزادگان استان کرمان، گفت: 70 محفل انس با قرآن کریم در استان کرمان به صورت حضوری و غیرحضوری به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار شد.
حجت الاسلام فاطمی بیان داشت: ویژه برنامه های بسیاری برای برگزاری در این ایام داشتیم ولی وضعیت ویروس کرونا در جامعه باعث شد که در برگزاری این برنامه ها تجدیدنظر داشته باشیم.
حجت الاسلام فاطمی بیان داشت: برگزاری محافل انس با قرآن کریم به دو صورت حضوری و غیرحضوری در سطح استان کرمان برگزار شد و در محفل هایی که به صورت حضوری برگزار می گردد، شرکت کنندگان ملزم به رعایت فاصله اجتماعی بودند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هدف از برگزاری محافل انس با قرآن کریم زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای انقلاب است.
فاطمی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بسیار خوب قرآنی در استان ادامه داد: محافل انس با قرآن با استفاده از ظرفیت قاریان بومی همان منطقه برگزار می‌شود و استفاده از ظرفیت بومی هم به ایجاد و تقویت انگیزه قاریان نوجوان و جوان کمک کرده و هم از تردد غیر ضروری در شرایط فعلی جلوگیری می‌شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار