• امروز چهارشنبه پنجم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بسیج الگوی اطاعت از ولی فقیه است

بسیج الگوی اطاعت از ولی فقیه است

رییس اداره اوقاف بردسیر با اشاره به این که بسیج از افتخارات انقلاب و کشور است، گفت: بسیج نماد اطاعت پذیری از فرمایشات رهبری را در کارنامه خود دارد.

 شنبه 1 آذر 1399   24  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان مرادی رییس اداره اوقاف بردسیر با اشاره به هفته بسیج، گفت: بسیج باید الگوی تمام عیار برای مسئولان باشد زیرا بسیج از اسلام و انقلاب و ملت ایران حراست و مراقبت می کند.
وی با بیان اینکه بسیج به جناح بازی ها کاری ندارد، ابراز داشت: جهادی بودن از افتخارات بسیج شمرده می شود .
رییس اداره اوقاف بردسیر با اشاره به این که هر کس در مکتب وحی، عاشورا و انقلاب اسلامی عملگرا و به دنبال عملیاتی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری باشد، موفق خواهد بود، تصریح کرد: بسیج نماد اطاعت پذیری از فرمایشات رهبری را در کارنامه خود دارد.
مرادی با تاکید بر این که فتنه در بسیج جایی ندارد، اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی یک بسیجی تمام معنا در زندگی خود بود و توانست از بزرگ ترین فرماندهان جهان اسلام قرار بگیرد.
وی بسیج را از افتخارات انقلاب و کشور دانست و بیان داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی از افتخارات استان کرمان محسوب می شود.
مرادی با اشاره به اینکه حاج قاسم چهل سال از عمر با برکت خود را در مسیر جهاد و شهادت گذراند و مقاومت کرد گفت: این تفکر شهادت طلبی و مجاهدت حاج قاسم باید توسط هنرمندان ما هنرمندانه ترویج داده شود
وی در پایان با بیان این که بسیجی بودن یعنی گوش به فرمان ولایت فقیه، گفت: اطاعت پذیری از ولایت فقیه مهم ترین وظیفه برای انسان ها در جهت پیشرفت کشور شمرده می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار