• امروز چهارشنبه نهم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ارزیابی مثبت سازمان مرکزی اوقاف از برگزاری بزرگترین رویداد مسابقات قرآن کریم

ارزیابی مثبت سازمان مرکزی اوقاف از برگزاری بزرگترین رویداد مسابقات قرآن کریم

ارزیابی مثبت سازمان مرکزی از برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف کرمان

 سه شنبه 25 شهریور 1399   22  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، چهل و سومین دوره مسابقات استانی اداره اوقاف استان کرمان، 18 شهریور 99در اداره اوقاف شهرستان برگزار شد.
در این مراسم تعداد200نفر شرکت کننده در دو بخش خواهران و برادران در رشته های قرآنی حفظ کل، ده جزء ، پنج جزء ، بیست جزء ، اذان، قرائت، دعاخوانی برگزار شد.
مسابقات قرآن مرحله استانی اوقاف کرمان با رعایت پروتکل های بهداشتی با اعزام تیم هلال احمر در محل مسابقات از آغاز تا پایان  مسابقه انجام شد.
استفاده از ظرفیت تیم با تجربه و آشنا به امور فنی مسابقات با محوریت و اشراف رییس اداره امور قرآنی، برگزاری جلسات توجیهی و آئین داوری با حضور داوران خواهر و برادر، اعلام به موقع نتایج متسابقین از طریق ارسال پیامک و بکارگیری سیستم صوتی مطلوب و منطبق بر استاندارهای کیفی مسابقات از نقاط قوت امور فنی مسابقات قران اوقاف کرمان بود.
انجام تبلیغات محیطی در مرحله استانی و همچنین تهیه دکور مناسب، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای انعکاس برگزاری مسابقات، پخش آنلاین مسابقات استانی برادران در اینستاگرام ، تشکیل کانال ارتباطی متسابقین و بارگزاری موارد مرتبط به برگزاری مسابقات استانی جهت اطلاع متسابقین از نقاط مثبت در تبلیغات و اطلاع رسانی این مسابقات شمرده می شود.
از ارزیابی مثبت در امور اجرایی، اسکان متسابقین و داوران در مهمانسرا، برگزاری مسابقات در دوبخش برادران در سالن اجتماعات و خواهران در مهدیه امام خامنه ای ، رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل برگزاری مسابقات، کیفیت نور مطلوب، بیمه نمودن متسابقین از زمان خروج از شهرستان تا برگشت و پذیرایی مناسب از متسابقین و داوران، محسوب می شود.
این دوره از مسابقات استانی قرآن کریم با اداره شدن از سوی یک تیم باتجربه و فنی اداره اوقاف و با همدلی بین مسؤولین برگزار و در پایان این مسابقات مدیرکل اوقاف استان با ناظر اعزامی جهت بررسی نقاط ضعف و قوت این مسابقات جلسه ای را تشکیل دادند.
لازم به ذکر است سازمان اوقاف مرکزی بعد از برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات استان قرآن کریم، ارزیابی مثبتی را اعلام نمودند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار