• امروز چهارشنبه نهم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همکاری اوقاف استان کرمان با فرماندار رفسنجان جهت پروژه های اقتصادی

همکاری اوقاف استان کرمان با فرماندار رفسنجان جهت پروژه های اقتصادی

دیدار و گفت و گوی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با فرماندار رفسنجان پیرامون موقوفات و پروژ های اقتصادی و تجاری برگزار شد.

 دوشنبه 24 شهریور 1399   32  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان صبح امروز مجید فصیحی فرماندار رفسنجان با حجت الاسلام والمسلمین علی جلالی پیرامون مسائل موقوفات و پروژه های ساختمانی در اداره کل اوقاف استان دیدار و گفت و گو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین جلالی در این دیدار با اشاره به همکاری همه جانبه با فرماندار رفسنجان، ابراز داشت: اداره کل اوقاف تعامل بسیار خوبی با دستگاه های دولتی در استان کرمان دارد.
وی با بیان این که نیت واقف، اولویت اول سازمان اوقاف برای کارهای مذهبی، فرهنگی و عمرانی است، خاطرنشان کرد: سند دار کردن موقوفات استان همچون موقوفات رفسنجان از مهم ترین دستاوردهای اداره اوقاف محسوب می شود.
حجت الاسلام والمسلیمن جلالی با اشاره به این که برای سند دار کردن موقوفات رفسنجان معارض های زیادی وجود داشت، عنوان کرد: با همت مسولان شهر رفسنجان توانستیم موقوفات زیادی را در این شهر سند دار کنیم.
وی با اشاره به آمادگی همه جانبه اوقاف با فرماندار رفسنجان در پروژه های اقتصادی، تصریح کرد: آماده همکاری پروژه های اقتصادی، تجاری واحیاء زمین های اراضی با مسؤولان شهر رفسنجان هستیم.
فرماندار رفسنجان در این دیدار با اشاره به مشکلات و موقوفات شهر رفسنجان، ابراز داشت: برای شروع دوباره پروژه پیامبر اعظم صلوات الله علیه نیاز به همکاری همه جانبه با اداره اوقاف هستیم.
وی با اشاره به این که زمین های وقفی پتانسیل خوبی برای پروژه های اقتصادی و تجاری است، ادامه داد: بعضی از زمین های وقفی در روستاها برای سند دار شدن نیاز جدی به پیگیری  دارند چرا که بعضی از اشخاص هستند که این زمین ها را برای خود می دانند.
لازم بذکر است در پایان این گفت و گو فرماندار رفسنجان یک قاب هنری را جهت یادبود به مدیر کل اوقاف استان هدیه داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار