• امروز چهارشنبه نهم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزیدگان چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اداره کل اوقاف کرمان اعلام شد

برگزیدگان چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اداره کل اوقاف کرمان اعلام شد

معرفی برگزیدگان مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان

 چهارشنبه 19 شهریور 1399   95  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان برگزیدگان چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اداره کل اوقاف کرمان در مرحله استانی به شرح ذیل می باشد:

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف استان کرمان
خواهران
رشته حفظ کل قرآن کریم
1رتبه اول
سرکار خانم مجیده رضاپور از شهرستان کرمان
2رتبه دوم
سرکار خانم معینه رضاپور از شهرستان کرمان
3رتبه سوم
سرکار خانم حمیده ایرانمنش از شهرستان کرمان

رشته حفظ 20 جزء از قرآن کریم
1 رتبه اول
سرکار خانم عاطفه محمود زاده از شهرستان کرمان
2رتبه دوم
سرکار خانم خدیجه ایرانمنش از شهرستان کرمان
3رتبه سوم
سرکار خانم فاطمه محمدی از شهرستان انار


رشته حفظ 10 جزء از قرآن کریم
1رتبه اول
سرکار خانم مریم عظیمی نسب از شهرستان رفسنجان
2 رتبه دوم
سرکار خانم حمیده زنگی آبادی از شهرستان کرمان
3 رتبه سوم
سرکار خانم فاطمه زمانی از شهرستان کرمان

رشته حفظ 5 جزء از قرآن کریم
1رتبه اول
سرکار خانم مرضیه مهدوی جعفری از شهرستان کرمان
2رتبه دوم
سرکار خانم مرضیه رضایی از شهرستان کرمان
3رتبه سوم
سرکار خانم اسما ایرانمنش از شهرستان کرمان

رشته قرائت
1رتبه اول
سرکار خانم زهرا آل سعدی از شهرستان شهربابک
2رتبه دوم
سرکار خانم ام البنین دره کردی از شهرستان رفسنجان


3 رتبه سوم
سرکار خانم فاطمه زهرا درینی از شهرستان جیرفت

رشته ترتیل
1رتبه اول
سرکار خانم فاطمه اصغر زاده از شهرستان رفسنجان
2 رتبه دوم
سرکار خانم زهرا علی پور از شهرستان انار
3رتبه سوم
سرکار خانم مرضیه عظیمی نسب از شهرستان رفسنجان

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم استان کرمان
برادران
رشته حفظ کل قرآن کریم
1رتبه اول
روشندل محترم جناب آقای حسین زمانی از شهرستان رفسنجان
2 رتبه دوم
جناب آقای ایمان اسدی از شهرستان کرمان

رشته حفظ 20 جزء از قرآن کریم

1رتبه اول
جناب آقای سید مهدی طیب از شهرستان کرمان
رشته حفظ 10 جزء از قرآن کریم

1رتبه اول

جناب آقای میثم حاج ملک از شهرستان کرمان
2رتبه دوم
جناب آقای اصغر امیری از شهرستان کرمان

رشته قرائت
1رتبه اول
جناب آقای احمد رضا زینلی از شهرستان رفسنجان
2رتبه دوم
جناب آقای علی حسینی از شهرستان کرمان
3رتبه سوم
جناب آقای محسن شجاع الدینی از شهرستان جیرفت


رشته ترتیل
1رتبه اول
جناب آقای پیمان خیر خواه از شهرستان رفسنجان
2رتبه دوم
جناب آقای سید محمد علی موسوی از شهرستان کرمان
3رتبه سوم
جناب آقای مصطفی کربلایی از شهرستان شهربابک

رشته اذان
1رتبه اول
موذن برتر جناب آقای هادی حافظ آباد از شهرستان بم
2رتبه دوم
موذن برتر جناب آقای پیمان خیر خواه از شهرستان رفسنجان
3رتبه سوم
موذن برتر جناب آقای محسن محمدی از شهرستان کرمان
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار