• امروز یک شنبه بیست و هشتم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

پیام دکتر خاموشی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام و قرآن سوزی توسط افراطیون غربی/حسد ورزان تاب دیدن عزت مسلمانان را ندارد

پیام دکتر خاموشی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام و قرآن سوزی توسط افراطیون غربی/حسد ورزان تاب دیدن عزت مسلمانان را ندارد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی اقدامات توهین‌آمیز اخیر علیه مقدسات مسلمانان را کار حسدورزان و معاندینی دانست که چشم دیدن موفقیت‌های مسلمانان را ندارند و انتشار کاریکاتورهای موهن و گستاخی مجدد نشریه شارلی ابدو نسبت به پیامبر اسلام و قرآن سوزی در سوئد را به‌شدت محکوم کرد.

 شنبه 15 شهریور 1399   28  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا بِالذِّكْرِ لَمَّا جَاءَهُمْ  وَإِنَّهُ لَكِتَابٌ عَزِيزٌ و إِنَّهُ لَکِتَابٌ عَزِیزٌ لَّا یَأْتِیهِ الْبَاطِلُ مِن بَیْنِ یَدَیْهِ وَلَا مِنْ خَلْفِهِ تَنزِیلٌ مِّنْ حَکِیمٍ حَمِیدٍ
همانا آنان که به این قرآن که برای هدایت و یادآوری آن‌ها آمد کافر شدند (چقدر نادان‌اند) درصورتی‌که این کتاب به حقیقت صاحب عزت (و معجزه بزرگ) است که هرگز از پیش و پس (گذشته و آینده حوادث عالم) باطل بدان راه نیابد (و تا قیامت حکومت و حکمتش باقی است) زیرا آن فرستاده خدای (مقتدر) حکیم ستوده صفات است.
(آیه ۴۱ و ۴۲ سوره فصلت)
قرآن کریم به اتم معنای کلمه عزیز و شکست‌ناپذیر است و مسلمانان واقعی جهان نیز به طفیلی این معجزه بزرگ و کتاب الهی همواره  دارای عزت و آبرو بوده‌اند و هستند. این توهین‌های پی‌درپی به ساحت مقدس قرآن و پیامبر عظیم الشان اسلام، دلیلی ندارد جز حسدورزی به همین عزت حاصل از پیشرفت و موفقیت‌های روزافزون مسلمانان. آری؛ عزت اسلام چشم حسدورزان را کور کرده است و خواب و آسایش را از آن‌ها ربوده است.
افراطیون پست‌طبع و دون‌مایه‌ای که از روی جهل  کتاب خدا را می‌سوزانند و به رحمة للعالمین، خاتم‌النبیین؛ حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و اله و سلم به بهانه واهی آزادی بیان بی‌شرمانه توهین می‌کنند بدانند که این کار پیامدی ندارد جز اتحاد مسلمانان جهان.
این جانب انتشار کاریکاتورهای موهن و گستاخی مجدد نشریه شارلی ابدو نسبت به پیامبر اسلام و اقدام افراطیون راست‌گرا به قرآن‌سوزی در سوئد را محکوم می‌کنم و معتقدم که محکوم کردن گسترده چنین اقدامات موهنی به حول و قوه الهی سبب اتحاد مسلمانان جهان خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار

اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمان

کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد
copyright © 2021 powered by www.oghaf.ir
آخرین به روز رسانی شنبه 20 شهریور 1400