• امروز چهارشنبه نهم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی  اوقاف  کرمان برگزار می شود

چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی اوقاف کرمان برگزار می شود

رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان از برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی شهرستان کرمان، با رقابت بیش از140 نفر شرکت کننده در محل سالن شهدا و مهدیه امام خامنه ای اداره اوقاف شهرستان کرمان خبر داد.

 چهارشنبه 12 شهریور 1399   89  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام سید رضا فاطمی رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان، گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی شهرستان کرمان، 18شهریور در محل سالن شهدا و مهدیه امام خامنه ای مد ظله العالی اداره اوقاف شهرستان کرمان برگزار می شود.
حجت الاسلام فاطمی با اشاره به این که مسابقات قرآن کریم به صورت استانی برگزار می شود، افزود: این مسابقات با رقابت بیش از140 نفر شرکت کننده در دو بخش خواهر و برادر در ده رشته( حفظ پنج جزء، ده جزء، بیست جزء، حفظ کل، قرائت، ترتیل، اذان، دعا خوانی، همخوانی) برگزار می شود، که ده داور مطرح و برجسته استان کار داوری برترین های این مسابقات را برعهده دارند.
وی با اشاره به اهمیت و حساسیت مسابقات قرآنی مرحله استانی، ادامه داد: با هماهنگی اداره کل اوقاف، داور ناظر در دو بخش خواهران و برادران مشخص شده است.
رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات، گفت: برگزاری مسابقات خواهران و برادران در روز سه شنبه در محل اداره اوقاف شهرستان کرمان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
حجت الاسلام فاطمی با اشاره به این که برگزاری مسابقات قرآنی سازمان اوقاف هر ساله در سطوح شهرستانی، استانی،کشوری و بین‌المللی در حوزه ترویج فعالیت‌های قرانی کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: هدف از برگزاری رقابت های قرآنی آن هم در چنین سطحی، تحقق رهنمودها و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه قرآنی، ارتقاء سطح کیفی فعالیت های قرآنی، ابعاد هماهنگی، هم افزایی و انسجام واحدهای مختلف اداره کل اوقاف در اجرای برنامه های قرآنی استان و معرفی چهره ها و الگوهای قرآنی به مردم است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار