• امروز یک شنبه بیست و هشتم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان:

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان:

حجت الاسلام جلالی با اشاره به این که از زیر پرچم ولایت جدا نشویم، گفت: ولایت مداری ویژگی شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 شنبه 8 شهریور 1399   46  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان امشب در شب تاسوعای حسینی در هیات متوسلین شهر کرمان با اشاره به تسلیت ایام محرم و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای آن حضرت، گفت: خیرخواه بودن از خصوصیات حضرت اباالفضل علیه السلام است.
حجت الاسلام جلالی با اشاره به برتری و فضیلت حضرت باب الحوائج علیه السلام، افزود: ولایت مداری حضرت اباالفضل نسبت به امام حسین علیه السلام از خصویات دیگری بوده که فضیلت و برتری باب الحوائج را می رساند.
وی با بیان این که مردم نسبت به یکدیگر خیرخواه باشند و همدیگر را نصیحت کنند، خاطرنشان کرد: دعوت دیگران به مجالس اهل بیت و تذکر دادن به مردم از باب شناخت و نزدیک شدن به خدا از وظایف انسان ها در دنیا شمرده می شود.
وی با اشاره به زیارت نامه حضرت عباس علیه السلام در مورد خیرخواه بودن نسبت به امام حسین علیه السلام، ادامه داد: حضرت اباالفضل نمونه بارز خیرخواهی در دنیا بوده زیرا جان دادن در راه برادر و اسلام، نمونه بارز صفت خیرخواهی در این شخصیت شریف شمرده می شود.
حجت الاسلام جلالی با توجه به روایتی از امام رضا علیه السلام در رابطه با ایام محرم، اظهار داشت: گریه برای اباعبدالله رحمت الهی را شامل انسان می کند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با شاره به آیه یطعمون الطعام علی حبه، بیان داشت: خانواده ها سعی کنند در دنیا نسبت به مردم و فرزندان خود دست به خیر باشند تا زندگی با آرامشی را در دنیا و آخرت داشته باشند.
وی با تاکید بر این که از زیر پرچم ولایت جدا نشویم، گفت: ولایت مداری ویژگی شهید حاج قاسم سلیمانی است چرا که در تمام عمر خود، یار باوفای رهبری بود.
حجت الاسلام جلالی با اشاره به شرکت کردن قریب به ۲۶میلیون انسان در تشیع شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: یاد سردار دلها تا روز قیامت در دل انسان ها می ماند زیرا مردمی و مطیع رهبری بودن از خصوصیات خاص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به این که پیام رهبری برای تسلیت شهید حاج قاسم سلیمانی در زمان نماز شب نوشته شده، ادامه داد: رهبری بزرگ ترین نعمت مردم ایران است.
وی با اشاره به چند نکته از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: برای نجات از اسلام، خیمه ولایت را رها نکنیم زیرا اساس دشمن برای جمهوری اسلامی، آتش زدن خیمه اسلام و ولایت فقیه است.
وی در پایان با بیان این که دشمنان اسلام از وجود رهبری هراس دارند و رهبری با سخنان و بصیرت افزایی، نقشه های دشمنان را نابود کرده است، گفت: وزیر خارجه آمریکا و رییس جمهوراسرائیل چندین بار در سخنان خود، ترس از رهبر ایران را به زبان آورده اند و اذعان کرده اند که بر هر سو می نگریم خامنه ای را می بینیم که نقشه های ما را از بین می برد که این گفته ها نشان از اقتدار جمهوری اسلامی و رهبری در مقابل دشمنان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار

اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمان

کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد
copyright © 2021 powered by www.oghaf.ir
آخرین به روز رسانی شنبه 20 شهریور 1400