• امروز دوشنبه هفنم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت طی پیامی از زحمات مهدی محمدی فر رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت تقدیرکردند

کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت طی پیامی از زحمات مهدی محمدی فر رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت تقدیرکردند

ارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت طی پیامی از زحمات مهدی محمدی فر رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت تقدیر و انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مهدی سالاری را تبریک گفتند.

 پنج شنبه 9 مرداد 1399   33  0      

کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت طی پیامی از زحمات مهدی محمدی فر رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت تقدیر و انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مهدی سالاری را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:
برادران ارجمند جناب آقای مهدی محمدی فرد و حجت الاسلام والمسلمین مهدی سالاری

"با سلام و احترام"

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی بزرگترین نکوداشت است که خداوند در سایه نهضت اسلام ناب محمدی (ص) و رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام عظمای ولایت بر ما ارزانی فرموده است.

بدینوسیله در این فرصت بر خود فرض می دانیم که از زحمات مخلصانه و از الطاف و عنایات برادر ارزشمندمان مهدی محمدی فرد بعنوان”رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت" نسبت به همکاران در طول خدمت صادقانه تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت و موفقیت شما را همچون گذشته در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و نقش آفرینی در خدمت رسانی به مردم شریف پنج گنج بعنوان سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان کهنوج مسئلت داریم.
و با احترام، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین مهدی سالاری به عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جیرفت که بیانگر تعهد، شایستگی و توانمندی‌های شما برادر عزیز است را تبریک عرض می‌نمایم.
بی‌شک انتصاب شما دوبرادر گرامی با الطاف الهی و به پشتوانه دانش و تجارب ارزشمند مدیریتی و عملی نویدبخش سر فصل جدیدی از نقش آفرینی‌های این دو اداره در راستای توسعه فرهنگ والای وقف و گسترش خیرات عمومی و به ویژه احیای سنت حسنه پیامبر(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خواهد بود.
موفقیت و سربلندی شما عزیزان را در این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواهانیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار