• امروز چهارشنبه پنجم آذر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بقاع استان کرمان میزبان طرح نشاط معنوی شدند

بقاع استان کرمان میزبان طرح نشاط معنوی شدند

سرپرست معاون فرهنگی و اجتماعی ،با بیان اینکه در سال جاری بخشی از طرح نشاط معنوی به صورت مجازی برگزار می شود، گفت: بقاع شاخص استان میزبان طرح نشاط معنوی خواهند بود.

 پنج شنبه 2 مرداد 1399   38  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان کرمان حجت‌الاسلام حدادی ضمن بیان اینکه طرح نشاط معنوی در بقاع شاخص استان بر بستر فضای مجازی برگزار می‌شود، ابراز کرد: تعطیلات تابستانی ضرورت برنامه‌ریزی برای غنی ساختن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را ضروری کرده که در این راستا طرح نشاط معنوی درشهرستان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه محورهای اجرای این طرح ایجاد آرامش و سلامت روانی خانواده و جامعه محسوب می‌شود، ابراز کرد: این نوع اقدامات برای ممانعت و همچنین پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سال جاری طرح نشاط اجتماعی معنوی به صورت مجازی برگزار می‌شود، ابراز کرد: از یک سو باید محدودیت‌های بهداشتی کرونا را لحاظ کرد از سوی دیگر هم می‌بایست تأمین توأمان سلامت جسم و روح نسل جوان را نیز در اوقات فراغت داشت در نتیجه بخشی از طرح نشاط معنوی ۹۹ در فضای مجازی برگزار می‌شود.
حدادی با بیان اینکه این طرح از ۲۱ تیرماه لغایت ۲۰ مرداد ماه ۹۹ مصادف با سالروز ولادت امام موسی کاظم (ع) آغاز می‌شود، بیان کرد: مخاطبان این طرح نوجوانان و جوانان هفت الی ۱۸ ساله هستند از سوی دیگر باید گفت به خاطر اینکه دانش آموزان به صورت مستقل دارای گوشی همراه نیستند ارتباط با والدین به عنوان همراه و کمک یار دانش آموزان در اجرای طرح نشاط معنوی الزامی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار