• امروز جمعه چهارم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

شوراهای خیریه اوقاف استان کرمان راه اندازی میشود.

شوراهای خیریه اوقاف استان کرمان راه اندازی میشود.

یکی از دغدغه های اصلی سازمان اوقاف توجه به معیشت و گرفتاریهای هموطنان است.

 شنبه 28 تیر 1399   65  0      

شوراهای خیریه اوقاف استان کرمان راه اندازی میشود.
یکی از دغدغه های اصلی سازمان اوقاف توجه به معیشت و گرفتاریهای هموطنان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت : شوراهای خیریه استان کرمان راه اندازی میشود .
علی جلالی با بیان اینکه حل گرفتاریهای مردم از دغدغه ها و اولویتهای اصلی سازمان اوقاف است، اظهار داشت : اقداماتی از فروردین ماه در قالب طرح افق صورت گرفته و بسته های حمایتی بصورت مواد غذایی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است که قرار است این اقدامات درقالب شورای خیریه ساماندهی شوند و گسترش بیشتری داشته باشد.
مدیر کل اوقاف استان کرمان گفت : شوراهای خیریه شهرستانی تشکیل شده است و قرار است یکنفر از بین اعضاء شوراهای شهرستانی بعنوان رابط با شورای خیریه استانی معرفی شود تا کارها به سهولت بهتری پیش رود.
وی وظیفه شوراهای خیریه استانی و شهرستانی را هدایت خیرین و نیکوکاران در جهت کمک به نیازمندان دانست و افزود : امکان ساماندهی همه معظلات اجتماعی برای اوقاف فراهم نیست منتها حل بخشی از این معضلات از جمله کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمدوازدواج آسان در دستور کار اوقاف قرار دارد.
جلالی افزود : در سالهای گذشته هم از محل خیرات و مبرات واقفین کمک هایی به مردم میشده است اما قرار است در قالب این شوراهای خیریه اهداف منسجم تری دنبال شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار

اداره كل اوقاف و امور خيريه استان کرمان

کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد
copyright © 2021 powered by www.oghaf.ir
آخرین به روز رسانی دوشنبه 24 خرداد 1400