• امروز دوشنبه هفنم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

عزاداران سردار شهید سلیمانی در ۴ مکان  اداره اوقاف اسکان داده می‌شوند

عزاداران سردار شهید سلیمانی در ۴ مکان اداره اوقاف اسکان داده می‌شوند

سرپرست معاونت فرهنگی اوقاف استان کرمان از اسکان عزاداران سردار سلیمانی در امامزاده محمد، عباسعلی، مهدیه امام خمینی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرمان و پرورشگاه دیلمقانی خبر داد

 شنبه 26 بهمن 1398   37  0      


 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،حجت الاسلام رضا حدادی ضمن گرامیداشت چهلمین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم چهلم این شهید بزرگوار، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نیز با همکاری سایر سازمان‌ها تمهیداتی اندیشیده است.

 وی با بیان این مطلب که با تقسیم بندی که انجام شده است، اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان میزبان بسیج طلاب و حوزه‌های علمیه در بحث اسکان و پذیرایی است، اظهار کرد: در این زمینه چهار محل در شهر کرمان برای اسکان میهمانان درنظر گرفته شده است که شامل امامزاده محمد، عباسعلی، مهدیه امام خمینی در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرمان و پرورشگاه دیلمقانی است.

 سرپرست معاونت فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به اینکه مجموع ظرفیت این چهار محل اسکان یک هزار و ۴۰۰ نفر است، اظهار کرد: از جمعه شب ۲۵ بهمن لغایت یکشنبه شب ۲۷ بهمن آمادگی پذیرش و پذیرایی از میهمانان را داریم.

   وی با بیان این مطلب که پیش بینی دقیق جمعیت را نمی‌توانیم داشته باشیم اما ما در حد توان و ظرفیت آمادگی پذیرش را داریم، بیان داشت: پیش بینی می‌کنیم که در روز ۲۷ بهمن بین ۱۰ تا ۱۵ هزار پرس غذا نیز تهیه و میان مردم توزیع شود.

   حجت الاسلام حدادی تصریح کرد: باتوجه به اینکه در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب قرار داریم، برنامه ریزی شده است که در ۴۱ بقا متبرکه در سراسر استان مراسم چهلم شهید سلیمانی برگزار شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر