• امروز دوشنبه هفنم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشریح برنامه های دهه فجر اداره کل اوقاف کرمان/برگزاری همایش بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی

تشریح برنامه های دهه فجر اداره کل اوقاف کرمان/برگزاری همایش بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف کرمان برنامه‌های دهه فجر اداره کل اوقاف کرمان در ایام دهه فجر را تشریح کرد.

 پنج شنبه 17 بهمن 1398   40  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام رضا حدادی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه کرمان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر، اظهار کرد : انقلاب اسلامی ایران در برهه‌ای از زمان رخ داد که مکاتب مختلف دین را طرد و به زاویه رانده بودند لذا این انقلاب احیاگر دین در جهان بوده است .
 وی ادامه داد: از طرف دیگر کشورهای مستکبر به هر شکل و شیوه‌ای به دنبال ضربه زدن به این نظام هستند اما به لطف خداوند و هدایت رهبر معظم انقلاب همه فتنه‌ها و مشکلات یکی پس از دیگری مرتفع شد .
 
 وی با اشاره به برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه در ایام الله دهه فجر، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های این ایام الله برگزاری همایش بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی است که با مشارکت حوزه‌های علمیه، اداره تبلیغات اسلامی، بسیج طلاب، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه برگزار می‌شود .
 سرپرست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان این مطلب که همایش بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی صبح امروز  پنجشنبه ( ۱۷ بهمن) در محل مهدیه صاحب الزمان در جوار قبر مطهر سردار دل‌ها برگزار می‌شود، اضافه کرد: همایش تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت تشکل‌های مذهبی از دیگر برنامه‌های دهه مبارک فجر است که با مشارکت بسیج مداحان، اداره تبلیغات اسلامی، کانون مداحان و هیئت‌های مذهبی روز ۲۰ بهمن در محل مهدیه اداره اوقاف شهرستان کرمان برگزار می‌شود .
وی با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور هیئت امنای بقای متبرکه شاخص کشوری و مدیران مرکز افق، افزود: این جلسه در سالن اداره کل اوقاف و امور خیریه با سخنرانی حجت الاسلام نوروزپور مدیرکل بقا متبرکه سازمان اوقاف کشور سه شنبه ۱۵ بهمن برگزار شد .
حدادی با بیان این مطلب که قریب به ۲۲ مراسم ویژه نیز در شب ۲۲ بهمن در سایر شهرستان‌ها در محل بقا شاخص استان برگزار می‌شود، ابراز داشت: همچنین در بقا متبرکه امامزاده حسین جوپار، امامزاده محمد و تکیه عباسعلی کرمان در شب ۲۲ بهمن مراسمات دهه مبارکه فجر برگزار می‌شود .

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر