• امروز دوشنبه سوم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

پیام تسلیت مدیر کل اوقاف کرمان به مناسبت  درگذشت خادم امامزاده زید شهداد

پیام تسلیت مدیر کل اوقاف کرمان به مناسبت درگذشت خادم امامزاده زید شهداد

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان کرمان در پیامی درگذشت خادم افتخاری و نقاره زن امامزاده زید (ع)شهرستان شهداد را تسلیت گفت.

 یک شنبه 29 دی 1398   49  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، در این پیام تسلیت آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

   درگذشت پیرغلامی از خیل خادمان افتخاری بارگاه رحمت نشان و ملائک پاسبان حضرت امام زاده زید (ع) علی شجاعی (علی کریم) که سالها با عشق و ارادت خدمت کرد و هر صبح و شام نقاره نوازی کرد و نهایتا سر بر آستان حضرت نهاد و به دیدار حق شتافت، مایه تأثر و تأسف اینجانب گردید.

   مرحوم شجاعی بیش از ۵۰ سال در صفه تاریخی صفا واقع درصحن مطهر حضرت امام زاده زید (ع) نقاره نوازی کرد و از صدای نقاره اش زمزمه نام حضرت دوست به گوش زائران و مجاوران بارگاه حضرت امام زاده زید (ع) رسید، نمونه‌ای پرتلاش و خستگی ناپذیر از مجموعه‌ ای خدوم و ولایتمدار بود.

   اینجانب درگذشت این خدمتگزار با اخلاص و دلداده اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را به خانواده ایشان و هيئت امناء و خادمان افتخاری حضرت امام زاده زید (ع) و عموم مردم شریف شهداد تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم مسئلت می نمایم.

  دوام توفیقات در خدمت به آستان ملکوتی ولی نعمتمان را برای بازماندگان و سایر ارادتمندان به آستان مقدس حضرت امام زاده زید(ع) از خداوند متعال مسئلت دارم.

    خدمتگزار شما، علی جلالی

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار