• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وقف در حوزه امنیت جامعه دیده شود  /کمک  278 میلیارد ریالی خیران به نیروی انتظامی استان کرمان

وقف در حوزه امنیت جامعه دیده شود /کمک 278 میلیارد ریالی خیران به نیروی انتظامی استان کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه در حوزه وقف نیازمند فرهنگ‌سازی در جامعه هستیم گفت: نیاز است امروزه بخشی از فرهنگ وقف به حوزه امنیت جامعه اختصاص پیدا کند

 دوشنبه 11 آذر 1398   40  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در جلسه ستاد استانی طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی استان کرمان  اظهار داشت: در حوزه  ترویج فرهنگ سنت حسنه وقف به یک فرهنگ‌سازی در جامعه نیازداریم.

 وی با بیان اینکه با آگاهی به خیران بخشی از فرهنگ وقف  میتواند به حوزه امنیت جامعه اختصاص پیدا کند،تصریح کرد: تا کنون اقدامات مهمی توسط خیران به این مهم  در استان انجام شده که در همین راستا  خیران  رفسنجانی در بحث وقف و امنیت در کشور پیشگام  هستند.

 فرمانده انتظامی کرمان با توضیح اینکه بسترسازی فرهنگی کمک‌های مردمی برای احساس امنیت عمومی جامعه ضروریست ،گفت: هدف ازایجاد این بستر سازی رفع بخشی از محدودیت‌های نیروی انتظامی و توسعه و ارتقای کارآیی در انجام ماموریت‌های محوله پلیس در استان است .
وی در همین راستا افزود: تاکنون 278 میلیارد ریال توسط  خیرین به فرماندهی انتظامی استان کرمان کمک شده و  از ابتدای امسال  نیز خیران مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان  به نیروی انتظامی استان  کمک کردند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار