• امروز شنبه هفدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین در امامزادگان کرمان برگزار می شود/برگزاری قرائت زیارت اربعین در  امامزادگان استان

مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین در امامزادگان کرمان برگزار می شود/برگزاری قرائت زیارت اربعین در امامزادگان استان

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان گفت: همزمان بااربعین حسینی مراسم پیاده روی حرم تا حرم با عنوان جاماندگان اربعین حسینی در امامزادگان کرمان برگزار می شود.

 سه شنبه 23 مهر 1398   43  0      


   به گزارش  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان  کرمان ، روح الله رستمی نژاد مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف استان  اظهار داشت : مراسم عزاداری روز  اربعین حسینی در آستان مقدس  80 بقعه و امامزاده  شاخص استان کرمان برگزار می شود.

     وی افزود:  یکی از اقدامات  فرهنگی و مهمی که طی چند سال گذشته به تاسی از پیاده روی اربعین در کشور عراق در حال انجام می باشد و مورد توجه مردم قرار گرافته پیاده روی حرم تا حرم در آستان امامزادگان عظیم الشان می باشد.که در همین راستا حرکت کاروان های پیاده روی حرم تا حرم در جوار امام زادگان شهرهای جوپار، سیرجان ،زرند،منوجان و راین برگزار می شود .

    رستمی  با اشاره به برگزاری  مراسم قرائت زیارت اربعین  در اماکن متبرکه استان در روز اربعین  خاطرنشان کرد: ،اقامه نماز جماعت ، مراسم سخنرانی و اطعام از جمله برنامه های این حرکت فرهنگی در امامزادگان استان می باشد.

     مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف استان با اشاره به برنامه های  اوقاف در دهه آخرماه صفر افزود: در سالروز رحلت پیامبر اعظم (ص) ویژه برنامه  لبیک یا رسول الله برگزار  ودر سالروز شهادت امام رضا (ع) برنامه های ویژه ای در اماکن متبرکه استان برگزار می شود.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار