• امروز شنبه هفدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیاده روی اربعین   از کرمان تا حرم مطهر امامزاده جوپار برگزار می شود

پیاده روی اربعین از کرمان تا حرم مطهر امامزاده جوپار برگزار می شود

مراسم پیاده روی روز اربعین از حرم شهدای گمنام دانشگاه آزاداسلامی شهر کرمان تا حرم مطهر ابناء موسی ابن جعفر (ع) جوپار برگزار می شود.

 سه شنبه 23 مهر 1398   28  0      

   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان  کرمان ، سلاجقه معاون برنامه ریزی فرمانداری کرمان در نشست ستاد اربعین شهرستان کرمان گفت   این پیاده روی از ساعت 5 و نیم صبح آغاز می شود و مقرر شد ه است  در طول مسیر نیروهای انتظامی و امنیتی ، مراکز درمان و بهداشتی ، پلیس راه و اورژانس ، خدمات را به بهترین نحو به جاماندگان از پیاده روی اربعین ارائه دهند.
همچنین در نشست امروز هماهنگی های لازم برای بازگشت زایران به کرمان برنامه ریزی شد چندین دستگاه اتوبوس در پایان مسیر این خدمات را نیز انجام دهند .

  رضایی جانشین پلیس راه استان کرمان هم گفت: در روز اربعین مسیرهای منتهی به شهر کرمان در محور جوپار از ساعت 5و نیم صبح تا 13 مسدود است .

    وی گفت : شهروندان می توانند از محور هفت باغ به شهر جوپار تردد نمایند و یا افرادی که قصد سفر از بم به باغین و رفسنجان دارند حتما از محور هفت باغ کمربندی شهر کرمان استفاده نمایند .
همچنین از ورود خودروها از شهر نگار به مرکز استان جلوگیری خواهد شد .
    
فدا فرمانده انتظامی شهرستان کرمان هم گفت: جاماندگان از پیاده روی اربعین در این حرکت به راهنماییها ینیروی انتظامی و توصیه های آنها توجه و عمل کنند .

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از مردم خواست از آوردن هرگونه نذورات و آشامیدنی در این مسیر خودداری کنند و بدون مجوز امکان توزیع نذورات و آشامیدنی دارند نیست .

وی همچنین از هیات های عزاداری و موکبها درخواست کرد از آوردن هرگونه ریزپرنده ها برای تهیه مستندات از این حرکت خودداری کنند .

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار