• امروز سه شنبه سی ام مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ویژه برنامه عزاداری دهه آخر صفر در 40 مسجد کرمان برگزار می شود

ویژه برنامه عزاداری دهه آخر صفر در 40 مسجد کرمان برگزار می شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: ویژه برنامه های عزاداری دهه آخر صفر با مشارکت اداره کل اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی در 40 مسجد شهر کرمان برگزار می شود.

 دوشنبه 15 مهر 1398   50  0      

    به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ، حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان کرمان و سرپرست اداره کل  تبلیغات اسلامی استان در نشست توجیهی با ائمه جماعت شهر کرمان  به برنامه های فرهنگی و مذهبی دهه آخر صفر اشاره کرد و گفت: این برنامه ها به صورت مشارکتی توسط اوقاف و سازمان تبلیغات با محوریت 40 مسجد شاخص در شهر کرمان  همراه با یاد و خاطره شهداء برگزار می شود.
    وی رویکرد موضوع برنامه های سخنرانی این ایام  را تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و زنده نگه داشتن یاد شهداء انقلاب اسلامی ذکر کرد و افزود: با توجه به اینکه دهه آخر ماه صفر مصادف با ایام دهه وقف می باشد، ویژه برنامه های متعدد  فرهنگی سازمان اوقاف  نیز با محوریت بقاع متبرکه و مساجد برگزار می شود.
  حجت الاسلام جلالی تصریح کرد: ما در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی  باید نسبت به گسترش بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه تبلیغ و تلاش کنیم زیرا عمل به این بیانیه موجب اقتدار و استحکام بیشتر نظام اسلامی  می شود.
    مدیر کل اوقاف استان با بیان اینکه بخشی از نیات موقوفات شهر کرمان با هدف برنامه های عزاداری دهه آخر صفر وقف می باشند،تصریح کرد:این اداره در استای عمل  امینانه به نیات موقوفات منطبق ،برنامه های عزاداری،سخنرانی  و اطعام عزاداران  را  در محل اماکن متبرکه و امامزادگان عظیم الشان برگزار می کند.


برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار