• امروز سه شنبه سی ام مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدیرکل اوقاف کرمان از دفتر خبرگزاری مهر بازدید کرد

مدیرکل اوقاف کرمان از دفتر خبرگزاری مهر بازدید کرد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در بازدید از دفتر نمایندگی خبرگزاری مهر در استان کرمان با کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

 یک شنبه 14 مهر 1398   24  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،، حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان صبح امروز یکشنبه( 14 مهر ماه) به همراه جمعی از مدیران و معاونان ستادی اوقاف از دفتر نمایندگی خبرگزاری مهردر اداره اوقاف شهرستان کرمان بازدید و با مدیران و کارکنان این دفتر دیدار و گفتگو کرد.

   وی در این دیدار با اشاره به تاثیر گزاری و نقش رسانه ها در تبلیغ و ترویج سنت حسنه وقف گفت: امروزه یکی از کارکردهای نوین وقف در حوزه های مهم و اثرگذار مانند پژوهش و تحقیقات، فن آوری های علمی، بهداشت و درمان و فعالیت های فرهنگی است و برای فرهنگ سازی این کارکردهای نوین در جامعه رسانه ها نقش مهم اطلاع رسانی را بر عهده دارند.

تبیین بیانیه گام دوم انقلاب مهم ترین رویکرد خبرگزاری مهر در استان کرمان

   دبیر منطقه ای خبرگزاری مهر در این دیدار با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب یکی از مهم ترین اهداف خبرگزاری مهر در استان کرمان را تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در بین اقشار مختلف جامعه دانست و گفت: در زمینه وقف تمامی تلاش خود را می کنیم تا مطابق با منویات مقام معظم رهبری امکان مذهبی به عنوان مهم ترین پایگاه های انقلاب تقویت شوند.

   امیررضا محمودی از آمادگی خبرگزاری مهر برای همکاری با دستگاه های فرهنگی استان کرمان در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان مهم ترین هدف خبرگزاری مهر در استان کرمان خبر داد.

    وی همچنین با بیان اینکه وقف سنت حسنه و ماندگار آدمی پس از مرگ است، گفت: خوشبختانه استان کرمان به لحاظ کمیت موقوفات جایگاه خوبی در کشور دارد و این نشان از اهمیت این موضوع در بین مردم متدین استان دارد.

    محمودی با بیان اینکه امروز به وقف های جدید متناسب با نیاز روز جامعه داریم، تصریح کرد: تمام سعی ما در این است بتوانیم با تبلیغات اثربخش آگاهی لازم را نسبت کارکردهای این سنت حسنه در جامعه انعکاس دهیم.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار