• امروز شنبه سوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سفر یک روزه رییس سازمان اوقاف به کرمان برگزارشد

سفر یک روزه رییس سازمان اوقاف به کرمان برگزارشد

رییس سازمان اوقاف در سفر یک روزه به استان کرمان علاوه بر دیدار با مسئولان این استان از پروژه های قابل سرمایه گذاری مطالعه شده حوزه موقوفات استان بازدید کرد.

 پنج شنبه 14 شهریور 1398   101  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف  و امور خیریه استان  کرمان، حجت ااسلام سید مهدی خاموشی، رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور طی سفر یک روزه به استان کرمان پس دیدار با مسئولان استانی از طرح های  تصویب شده مستعد سرمایه گذاری و اشتغالزایی  مطالعه شده در حوزه موقوفات کرمان بازدیدکرد.

   بنا بر اعلام این گزارش رییس سازمان اوقاف از باغات پسته موقوفه ظهیرالدوله در باغین و کرمان بازدید واز نزدیک در جریان آخرین اقدامان احیایی انجام شده و وضغیت محصولات این باغات قرار گرفت.

    دکتر خاموشی در ادامه پس از بازدید از تالار احسان ماندگار، دیدار صمیمی را با کارکنان اداره کل اوقاف استان برگزار کرد .

    همچنین وی  به همراه استاندار،مدیران کل اوقاف و میراث فرهنگی  از ابنیه تاریخی ، میراثی و وقفی بازار کرمان بازدید کرد ودر پایان این بازدید نشست  بررسی مطالعات سرمایه گذاری در موقوفات استان در سالن اجتماعات  پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزارشد.

    گفتنی است: دیدار با حجت الاسلام علیدادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان  و بازدید از باغ موقوفه فتح آباد از دیگر برنامه های سفر یک روزه  رییس سازمان اوقاف در کرمان بود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر