• امروز سه شنبه نوزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح افق،جهت دهی  موقوفات با رویکرد خدمات اجتماعی است

طرح افق،جهت دهی موقوفات با رویکرد خدمات اجتماعی است

رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان کرمان با اشاره به تغییر رویکرد خدمات خیریه سازمان اوقاف با اجرای طرح افق گفت: جهت دهی نیات موقوفات با محوریت اماکن متبرکه مهمترین هدف طرح خدمات اجتماعی( افق) سازمان اوقاف است.

 سه شنبه 22 مرداد 1398   23  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،  حجت الاسلام سیدرضافاطمی رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان کرمان شامگاه گذشته، ( ۲۱ مرداد)در مراسم بزرگداشت امامزادگان ابناء موسی بن جعفر علیهماالسلام در سخنانی با اشاره به افتتاح مرکز خدمات اجتماعی طرح  افق در آستان حرم مطهر  اظهار داشت: موقوفاتی که قید زمان و مکان ندارد به این سمت  جهت داده می شود .

    وی با اشاره به اینکه بقاع متبرکه علاوه بر قطب فرهنگی باید در حوزه مسائل اجتماعی نیز ورود پیدا کنند، افزود: در همین راستا طرح خدمات اجتماعی (افق) با هدف  خدمت رسانی  به مشکلات اجتماعی و قشر نیازمند جامعه در امامزادگان شاخص راه اندازی شد.

 حجت الاسلام فاطمی تصریح کرد :  طی اسفند ماه سال گذشته بیش از یک هزارو 600 بسته حمایتی غذایی از محل موقوفات وخیرین در بین نیازمندان و محرومین کرمان توزیع شد که این حرکت تنها بخش کوچکی ازخدمات حوزه اجتماعی اوقاف  بود.

   وی با اشاره به وجود بیش از 240 امامزاده و بقعه متبرکه در استان کرمان تصریح کرد : در شهرستان کرمان 24  امامزاده داریم که مراسم بزرگداشت امامزادگان ابناء  موسی بن جعفر (ع)  در جوپار برنامه ریزی شد.

 

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر