• امروز سه شنبه نوزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شرکت  شش هزار دانش آموزکرمانی در طرح نشاط معنوی سازمان اوقاف

شرکت شش هزار دانش آموزکرمانی در طرح نشاط معنوی سازمان اوقاف

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ازشرکت شش هزار دانش آموز کرمانی در کلاس های طرح تابستانی نشاط معنوی این استان خبر داد و گفت: بیش از یکصد مبلغ به عنوان مربی در اجرای برنامه های این طرح مشارکت دارند.

 چهارشنبه 16 مرداد 1398   48  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان اظهار داشت: کلاس های طرح نشاط معنوي همزمان با شروع ایام تعطیلات تابستانی با شركت بیش از 6 هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع مختلف تحصیلی و بزرگسال  در جوار امامزادگان و بقاع متبركه اين استان برگزا شد.

   وی افزود: سازمان اوقاف در راستاي اجراي برنامه هاي فرهنگي هر ساله ويژه برنامه هاي مختلفي را در دست اقدام دارد  که برگزاری این طرح برای  جذب قشر نوجوان و جوان جامعه به فضای  معنوی اماکن متبرکه، یکی از  برنامه های سازمانی اوقاف  می باشد.
   حجت الاسلام تدینی  هدف از اجراي اين طرح هاي تابستاني را غني ‌سازي اوقاف فراغت و استفاده حداكثري جوانان و نوجوانان با ارائه برنامه‌ هاي فرهنگي، آموزشي و تفريحي در فضاي معنوي امامزادگان و بقاع متبركه ذکرکرد و گفت: در حال حاضر کلاس های  اين طرح در 90 پايگاه مستقر در اماكن متبركه استان با شركت 6 هزار شرکت کننده در حال برگزاریست.

   مدیر کل اوقاف استان با اشاره به اينكه كلاس ‌هاي اين طرح با حضور 40 مُبلغ اعزامي و 50 مربي بومي اداره می شود ، خاطرنشان كرد: كلاس‌ تصحيح قرائت نماز ، برنامه ‌هاي انس با قرآن، اردوهاي فرهنگي،ورزشي و تفريحي نيز در قالب اين طرح برگزار می شود.

   وي تصريح كرد : مراسم اختتاحیه کلاس های این طرح پایان مرداد ماه با حضور مسئولان شهرستانی  در جواربقاع متبرکه و مراکز فرهنگی مجری طرح  برگزارو از شرکت کنندگان فعال در این کلاس ها با اهدای جوایزی تجلیل می شود.


انعکاس خبر در رسانه ها

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر