• امروز سه شنبه نوزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای  طرح تابستانی  نشاط معنوی تا اواخر مرداد ماه در ماهان

اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی تا اواخر مرداد ماه در ماهان

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه ماهان گفت: کلاس های طرح تابستانی نشاط معنوی در پنج بقعه و مرکز فرهنگی و مذهبی این شهردر حال برگزاریست و تا اواخر مرداد ماه امسال ادامه دارد.

 چهارشنبه 16 مرداد 1398   48  0      


    به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حمید مرتضوی سرپرست دفترنمایندگی اوقاف و امور خیریه ماهان اظهار داشت:  همزمان با ایام تعطیلات تابستانی طرح نشاط معنوی با حضور 400 دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی ،در جوار پنج بقعه و مرکز فرهنگی و مذهبی در ماهان، جوپار و مناطق روستایی حوزه این اداره در حال برگزاریست.

 وی افزود: کلاس های این طرح در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در قالب برنامه های فرهنگی ، قرآنی، ورزشی و اردوئی  زیر نظر ۸ مبلغ روحانی و مربی اعزامی از قم برنامه ریزی شده و تا اواخر مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

    مرتضوی برگزاری برنامه های انس با قرآن، زیارت امامزادگان، اجرای کلاسهای نقاشی ،طراحی ، آموزش خیاطی، نقاشی،  گلدوزی و پته دوزی برای بزرگسالان همراه با اردوهای تفریحی را از جمله برنامه های طرح نشاط معنوی ذکر کرد و گفت: مشارکت فعال نو جوانان و جوانان در برنامه‌های فرهنگی ، آموزشی و تفریحی بااستفاده از ظرفیت معنوی اماکن متبرکه و مذهبی از اهداف مهم اجرای  این برنامه سازمانی می باشد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر