• امروز جمعه بیست و هفنم دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شروع  طرح نشاط معنوی در 44 بقعه متبرکه استان کرمان

شروع طرح نشاط معنوی در 44 بقعه متبرکه استان کرمان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان ازشروع کلاس هاس طرح نشاط معنوی در 44 بقعه شاخص و امامزاده استان تا 22 مرداد خبر داد.

 شنبه 15 تیر 1398   52  0      


      به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام رضا حدادی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان با اشاره به برگزاری کلاس های طرح تابستانی نشاط معنوی در جوار اماکن متبرکه استان  گفت: مراسم افتتاحیه کلاس های این طرح همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) با حضور مسئولان شهرستانی  در جواربقاع متبرکه و مراکز فرهنگی زیر نظر این اداره برگزارشد.

   وی غني ‌سازي اوقاف فراغت و استفاده حداكثري جوانان و نوجوانان با ارائه برنامه‌ هاي فرهنگي، آموزشي و تفريحي در فضاي معنوي امامزادگان را مهمترین اهداف برگزاری اجرای  این طرح برشمرد،وافزود: امسال این طرح تا ۲۹ مرداد ماه به میزبانی ۴۰ امامزاده شاخص استان  برگزار می شود.

    حجت الاسلام حدادی گفت: مخاطبان این طرح دختران و پسران رده سنی ۷  تا ۱۸سال هستند و کلاس های این طرح با حضور ۴۰ مبلغ و مربی اعزامی از سازمان اوقاف و مربیان مستقر در بقاع متبرکه برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه تاکنون حدود 6 هزار نفر برای حضور درکلاس های  این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، تصریح کرد:  ثبت نام برای برای علاقه مندان  با مراجعه به ادارات ،دفاترنمایندگی های اوقاف و اماکن متبرکه سراسر استان امکان پذیر است.

   سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان با اشاره به برنامه ها دهه کرامت گفت:در دهه کرامت 22 برنامه ویژه به میزبانی اماکن متبرکه استان برگزار می‌شود که از مهمترین آنها برنامه تجلیل از امامزادگان  است.‏

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار