• امروز جمعه یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای پروژه های عمرانی و تکمیل ساخت و ساز در بقاع متبرکه بافت

اجرای پروژه های عمرانی و تکمیل ساخت و ساز در بقاع متبرکه بافت

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافت از شروع و اجرای دو پروژه عمرانی بمساحت 3 هزار متر مربع در اماکن متبرکه این شهرستان خبر داد.

 یک شنبه 26 خرداد 1398   61  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، مهدی شریف رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافت با اشاره به شروع اقدامات  عمرانی وتکمیل ساخت و سازها در  اماکن متبرکه این شهرستان ازاجرای طرح جامع عمرانی در امامزاده سید علی موسی (ع)  خبر داد.

    وی گفت: بقعه متبرکه سید علی موسی (ع) در منطقه دشتاب واقع شده که در راستای تکمیل طرح جامع و عمرانی ، عملیات محوطه سازی فضای اطراف امام زاده در دست اقدام است.

    وی افزود:بیش از 2 هزار متر مربع از فضای ساختمان امامزاده جهت اجرای عملیات سنگ کاری کف مورد تسطیح و دیوار چینی قرار گرفت که اعتبار این طرح به مبلغ 550 میلیون ریال از محل نذورات امامزاده تامین شد.

   شریف بااشاره به دیگر فعالیتهای عمرانی در امام زاده فاطمه سلطان  فقیهه الدین(س)  بخش بزنجان اشاره کرد و ادامه داد: این عملیات شامل سنگ کاری و کاشی کاری نمای بیرون ساختمان امامزاده بمساحت 440 متر مربع  می باشد .

   رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافت اعتبار تکمیل این طرح را مبلغ 2 میلیاردو 200 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: اعتباراین طرح بخشی از محل نذورات و بخشی هم در قالب وام تامین خواهد شد اما به همت خیرین بقعه ساز جهت تامین اعتبار برای  تکمیل این طرح  نیاز داریم.

    وی با اشاره به اینکه سازمان اوقاف در راستای ساماندهی کمک های خیرین در روند فعالیت های عمرانی اماکن متبرکه ،طرح مودت را راه انداری کرده است، افزود: در راستای اجرای این طرح فعالیتها ی عمرانی در اماکن متبرکه با همکاری و مشارکت خیرین نیکوکار سرعت خواهد گرفت.

    شریف در گزارشی در خصوص اقدامات ثبتی در حوزه موقوفات زیر نظر این اداره اظهار داشت: با همکاری اداره ثبت شهرستان سند مالکیت یک باب مغازه تجاری موقوفه حسن یوسفی شهرستان بمساحت 17 متر مربع صادر شد.

   وی افزود: سال گذشته با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک سند مالکیت برای 15 موقوفه شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه صادر شد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار