• امروز جمعه یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرنگاران افتخاری کوهبنان مروجان تبلیغ فرهنگ وقف می شوند

خبرنگاران افتخاری کوهبنان مروجان تبلیغ فرهنگ وقف می شوند

دیدار مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان کرمان با مسئولان روابط عمومی ادارات و خبرنگاران شهرستان کوهبنان با هدف همکاری در انعکاس و اطلاع رسانی اخبار حوزه وقف و برنامه های اماکن متبرکه این شهرستان برگزارشد.

 پنج شنبه 23 خرداد 1398   71  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، روح الله رستمی مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف کرمان در بازدید از برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی  امامزادگان کوهبنان در دیدار صمیمی با خبرنگان  و اعضای هیئت امناء اماکن متبرکه این شهرستان  بر لزوم اطلاع رسانی سریع اخبار و برنامه های اماکن متبرکه در سایت ها ونشریات محلی تاکید کرد و گفت: استفاده از ظرفيت شبکه های اجتماعی مجازی در ترویج فرهنگ وقف و شناخت افکار عمومی نسبت به اماکن متبرکه موثرخواهد بود .

   همچنین در این نشست چند تن از خبرنگاران شهرستانی اعلام آمادگی کردند نسبت به پوشش خبری برنامه های اماکن متبرکه با روابط عمومی اوقاف استان به صورت افتخاری همکاری نمایند.

   گفتنی است: یکی از برنامه های امسال روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان کرمان در حوزه ترویج فرهنگ وقف ،موقوفات و معرفی امامزادگان عظیم الشان ، برگزاری جلسات و دیدارهای حضوری با مسئولان و روابط عمومی های ادارات و خبرنگاران شهرستانها می باشد که این برنامه ها به صورت هفتگی در شهرستان ها  برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار