• امروز شنبه دوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدیدمدیر کل اوقاف  از مجتمع آموزشی موقوفه جلالیه کرمان

بازدیدمدیر کل اوقاف از مجتمع آموزشی موقوفه جلالیه کرمان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با حضوردرمجتمع آموزشی موقوفه جلالی شهر کرمان، اقدامات و فعالیت های آموزشی این مجتمع را مورد بازدید قرار داد.

 چهارشنبه 22 خرداد 1398   47  0      


 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان عصر روز گذشته (21 خرداد ماه) با حضوردرمجتمع آموزشی موقوفه جلالی شهر کرمان، اقدامات و فعالیت های اموزشی این مجتمع را مورد بازدید قرار داد.

  وی در این بازدید با اشاره به محیط و پتانسیل آموزشی این مجتمع بر توسعه و بروزرسانی تجهیزات نرم افزار ی و سخت افزاری متناسب با نوع رشته های آموزشی این مجموعه تاکید کرد و گفت:  علاوه بر بعد آموزش پرداختن به مسائل فرهنگی و ایجاد فضاهای ورزشی از جمله ضروریت های مهم  است .

 حجت الاسلام تدینی با بیان اینکه خوشبختانه امروزه توجه خیران نسبت به توسعه امر آموزش باساخت مدارس در جامعه روند رو به رشدی دارد ، افزود: سنت حسنه وقف یکی از مواردمهمی است که  خیران می توانند به وسیله آن نسبت به حل مشکلات  آموزشی و خدماتی جامعه اهتمام ویژه داشته باشند .

 وی تصریح کرد: هر انسانی که به دیار باقی می شتابد، سرمایه ای از خود برجای می گذارد که این سرمایه  می تواند علم یک معلم باشد ویا برخی علمی ندارند  اما ثروتی از خود به جا می گذارند که به سود جامعه است .

حجت الاسلام تدینی در همین راستا  ادامه داد: سرمایه آدمی تنها به  بخشش مال و ثروت نیست و ممکن است برخی ازاین حیث بی بهره باشند اما با تربیت فرزند صالح در خدمت به جامعه نیز خود را بی بهره از این دنیا نمی گذارد.

 مدیر کل اوقاف استان  ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان این مجتمع و تولیت موقوفه،  برلزوم توجه به توسعه فضاهای دیگر آموزشی این مجتمع تاکید و تصریح کرد: اداره کل اوقاف در حد توان خود آماده هر گونه همکاری به جهت پیگیری مطالبات و حل مشکلات این مجموعه می باشد.

گفتنی است مجتمع آموزشی غیر انتفاعی دوره متوسطه  موقوفه جلالیه در رشته های تحصیلی علم و فن آوری ،مکانیک و الکترونیک،و... فعالیت آموزشی دارد که هر ساله از محل عواید موقوفه،مجالس عزاداری در ایام ماه محرم برگزار می شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار