• امروز جمعه یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم تجلیل از دست اندرکاران طرح ضیافت الهی در ماهان برگزارشد

مراسم تجلیل از دست اندرکاران طرح ضیافت الهی در ماهان برگزارشد

طی مراسمی از فعالان قرآنی ،حافظان قران کریم و دست اندرکاران مجری طرح ضیافت الهی توسط اداره اوقاف در آستانه شاه نعمت الله ولی تجلیل و تقدیر شد.

 یک شنبه 19 خرداد 1398   131  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف امور خیریه استان کرمان، مراسم تجلیل از قرآن آموزان برتر کلاسهای طرح تربیت حافظان ، فعالان قرآنی  ،قاریان مراسم جزء خوانی قران کریم ایام ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه  و دست اندرکاران طرح ضیافت الهی توسط اداره  اوقاف ماهان در آستانه شاه نعمت الله ولی برگزارشد.  

  حمید مرتضوی سرپرست دفتر نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه ماهان در این مراسم تجلیل از حافظان و قاریان قرآن را اقدامی بسیار ارزشمند دانست و گفت: یکی از موفقیت های انقلاب اسلامی گسترش فرهنگ حفظ و قرائت قرآن کریم است .

 وی افزود: مهمترین نکته در حفظ و قرائت قرآن هدف و انگیزه آن است و وظیفه نظام و مسئولان بایدتکریم و تجلیل از حافظان و قاریان قرآن باشد،  در صورتی که فعالان قرآنی به دنبال این تجلیل نیستند ،چون کارشان الهی است.

 مرتضوی گفت:برای داشتن خروجی خوب قرآنی در کشور  باید استعدادها و افراد صاحب ایده و سبک در حوزه قرآن شناسایی و تقویت شوند ،همانطور که از برترین های رشته های غیرقرآنی حمایت می شود باید از فعالان قرآنی حمایت و تجلیل بعمل آید.

 وی با اشاره به فعالیت های قرآنی اوقاف در ماهان گفت: هشتمین دوره کلاس های طرح حفظ قرآن کریم در ماهان درحال برگزاریست و آزمون این طرح ملی اواخر اسفند ماه امسال به صورت سراسری در کشور برگزار می شود.

   مرتضوی به برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف اشاره کرد وگفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم هر ساله توسط سازمان اوقاف در کشور برگزار می شود و امسال مرحله شهرستانی این مسابقات در رده سنی بزرگسال، 23 خردادماه در ماهان برگزار می شود.

 در پایان این مراسم از 30 برگزیده کلاس های طرح حفظ ، جمعی از مربیان قرآنی، فعالان حوزه قرآنی ماهان و دست اندر کاران مجری طرح ضیافت الهی  با اهداء لوح تقدیر ،تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار