• امروز شنبه دوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

.

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اطعام 3500روزه دار از محل موقوفات در ماهان و جوپار

اطعام 3500روزه دار از محل موقوفات در ماهان و جوپار

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه ماهان گفت: در استای اجرای طرح ضیافت الهی بیش از 3هزارو 500 نفر از محل نیات موقوفات و خیرین در ماهان و جوپار اطعام شدند.

 چهارشنبه 1 خرداد 1398   80  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان کرمان، حمید مرتضوی سرپرست  دفتر نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه ماهان در گزارشی در خصوص برنامه های ماه مبارک رمضان اظهار داشت: برنامه های طرح ضیافت الهی سازمان اوقاف در محل آستان شاه نعمت اله ولی با حضور روحانیون مبلغ بومی و اعزامی در حال اجراست.

   وی یکی از  اقدامات برنامه های این اداره را توزیع افطاری از محل اجرای نیات موقوفات منطبق در محل مساجد و بقاع زیر نظر این اداره عنوان کرد و گفت: تا کنون بیش از 3500 وعده غذای گرم افطاری در مقبره شاه نعمت الله ولی و مساجد جوپار از محل نیات واقفین خیراندیش و مشارکت خیرین توزیع شده است.

  مرتضوی افزود: موقوفه حاج علی عسگر، آقا لطفعلی، ثلثی حاج آقا بزرگ و مشهدی امین از جمله موقوفات مرتبط با ایام  ماه رمضان  می باشند که یکی از نیات مهم آن موضوع افطاری است.

 سرپرست دفتر نمایندگی اداره اوقاف وامور خیریه ماهان با اشاره به اجرای نیت موقوفه مشهدی امین گفت: این موقوفه با هدف عزاداری شب شهادت حضرت علی (ع) و توزیع افطاری به مدت 5 شب در شهر جوپار وقف می باشد که هر ساله از محل عواید موقوفه این مراسم در محل خانه واقف اجرای نیت می شود.

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار