• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سرمایه گذاری 250 میلیاردی بنیاد توسعه موقوفات کشور  در استان کرمان

سرمایه گذاری 250 میلیاردی بنیاد توسعه موقوفات کشور در استان کرمان

مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور با اشاره به اینکه این مجموعه از سال 95 حدود 250 میلیارد ریال در استان کرمان سرمایه‌گذاری کرده است گفت: دو مجموعه گردشگری در استان کرمان آماده بهره‌برداری می باشد.

 چهارشنبه 22 اسفند 1397   38  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان  کرمان، سهیل بیگدلی مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در دیدار با فدایی استاندار کرمان با بیان اینکه بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور زیرمجموعه سازمان اوقاف و امور خیریه است، اظهار داشت: این بنیاد کارهای اجرایی سازمان اوقاف را انجام می‌دهد.
   وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و احیای موقوفات از جمله موارد مدنظر ماست گفت: در استان کرمان دو مجموعه گردشگری وابسته به اوقاف داریم که با اقدامات انجام شده در حال حاضر آماده بهره‌برداری شده است.
  مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور با بیان اینکه یک مجموعه دامپروری در اراک داریم که توجیه اقتصادی خوبی داشته است عنوان کرد: امکان ایجاد این چنین مجتمع‌هایی در استان کرمان هم وجود دارد و ما آماده همکاری در این زمینه هستیم.
   وی با اشاره به اینکه مجموعه بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور از سال 95 حدود 25 میلیارد تومان در استان کرمان سرمایه‌گذاری کرده است افزود: متاسفانه میزان برگشت این سرمایه تاکنون بسیار کم بوده است.
    در این دیدار حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه تالار احسان هنوز آماده بهره‌برداری کامل نیست، اظهار داشت: 20میلیارد تومان برای تکمیل و بهره‌برداری از آن نیاز است و در این تالار 200 موقوفه سرمایه‌گذاری کردند.
    عباس سعیدی مدیرکل جهاد کشاورزی شمال استان کرمان در این جلسه با بیان اینکه اوقاف زمین‌های کشاورزی زیادی در استان کرمان دارد که متاسفانه تاکنون به‌خوبی مدیریت نشده است اظهار داشت: این زمین‌ها محصولات مختلفی دارند که نیازمند کارشناس کشاورزی دارند.
   وی با اشاره به اینکه تغییر الگوی کشت در زمین‌های کشاورزی اوقاف ضروری است گفت: جهاد کشاورزی به هر شکلی آماده همکاری با اوقاف برای ساماندهی زمین‌های کشاورزی اوقاف است.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار