• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

منزل مسکونی یک و نیم میلیاردی در بم  با نیت خانه عالم وقف شد/ثبت 8 مورد وقف طی سال جاری

منزل مسکونی یک و نیم میلیاردی در بم با نیت خانه عالم وقف شد/ثبت 8 مورد وقف طی سال جاری

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بم با اشاره به ثبت 8 مورد وقف جدید طی سال جاری در این شهرستان گفت: منزل مسکونی به ارزش یک میلیاردو 500 میلیون ریال با نیت خانه عالم در شهرستان بم وقف شد.

 دوشنبه 20 اسفند 1397   31  0      

 

   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام علی ستوده رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بم گفت: توسط واقف خیراندیش " محمد حسین خواجه بمی " منزل مسکونی به منظور  خانه عالم در این شهرستان وقف شد.

  وی افزود: این ملک بمساحت 285 متر مربع یک میلیاردو 500 میلیون ریال ارزش دارد که جهت استفاده برای روحانیون و مبلغین مسجد امام حسن عسکری (ع) وقف شده است.

     حجت الاسلام ستوده تصریح کرد: از ابتدای امسال به همت خیرین نیکوکار 8 مورد وقف جدید در حوزه اراضی موقوفات این شهرستان محقق شده است که وقف بر امور عام المنفعه، ساخت مسجد و برگزاری مجالس عزاداری در ایام  ماه های محرم و صفر از جمله نیات واقفین خیر اندیش بوده است.

   وی افزود: حوزه موقوفات شهرستانهای فهرج و نرماشیر زیر نظر این اداره می باشد و تا کنون با تبلیغات ترویجی فرهنگ وقف، بیش از 4 هزار متربع زمین در قالب وقف در این شهرستان ها ثبت شده است.

  رییس  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بم اظهار داشت: تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در حوزه نیازهای اجتماعی  یکی از مهمترین اقدامات و وظایف  این اداره می باشد و تا کنون با مشاوره های صورت گرفته بسیاری از نیات انتفاعی به سمت مصارف عام المنفعه  هدایت شده است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار