• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در شهرستان بم/ساماندهی و اسکان مسافران نوروزی در بقاع متبرکه

برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در شهرستان بم/ساماندهی و اسکان مسافران نوروزی در بقاع متبرکه

جلسه آموزشی و توجهی هیئت امناءاماکن متبرکه و مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی شهرستان بم در راستای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری برگزارشد.

 شنبه 18 اسفند 1397   28  0      

   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام علی ستوده رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بم در جلسه آموزشی و توجهی هیت امناء اماکن متبرکه و مدیران مراکز فرهنگی و قرآنی این شهرستان که بمناسبت اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری برگزارشد،گفت: با توجه به اجرای دستورالعمل سازمان اوقاف مبنی بر خدمات دهی لازم به گردشگران و مسافران نورزی طی ایام تعطیلات نوروزی در بقاع متبرکه آستان امامزاده اسیری، امامزاه زید و مجتمع فرهنگی و مذهبی عباسعلی شهر بم جهت اجرای برنامه های این طرح معرفی شده اند.
   وی افزود: یکی از اقدامات مهم و اساسی در بحث  میزبانی ازمسافران نوروزی با توجه به فضای گردشگری شهر بم خدمات اسکان می باشد که در همین راستا درایام  تعطیلات نوروزی مرکز فرهنگی و مذهبی عباسعلی جهت اسکان موقت مسافران  در نظر گرفته شده است.
   حجت الاسلام ستوده گفت: غرفه این اداره در ورودی شهر بم راه اندازری می شود که علاوه بر توزیع شربت و شیرینی با توزیع تراکت و بروشور های معرفی اماکن متبرکه راهنمای گردشگری مسافران نوروزی از شهر بم هستند.
   وی خاطرنشان کرد: برنامه های فرهنگی ارائه شده طرح آرامش بهاری توسط روحانیون ومبلغان بومی و اعزامی از سازمان درغرفه های خیمه معرفت مستقر در امامزاده اسیری تا پایان این طرح نورزی   اجرا خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار