• امروز جمعه ششم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شکوفایی امروز سازمان اوقاف مدیون انقلاب اسلامی است

شکوفایی امروز سازمان اوقاف مدیون انقلاب اسلامی است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه سازمان اوقاف به برکت پیروزی انقلاب شکوفا شد ،گفت: این سازمان شکوفایی خودش را مدیون انقلاب اسلامی می داند ومسیرش در جهت اهداف انقلاب است.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   42  0      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، حجت الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف  و امور خیریه استان صبح امروز (18 بهمن ماه) در "همایش وقف و انقلاب اسلامی "با اشاره به اینکه  تمام تلا شها و محوراهداف نبی مکرم اسلام (ص) و ائمه معصومین (ع) جهت حفظ تعالی دین بوده است، اظهار داشت: عامل موفقیت امروز انقلاب اسلامی تنها پیروی از محور ولایت است.
    وی افزود: تاریخ نشان داده است اگر روحیه ایثارگری و شهادت طلبی با اطاعت از رهبری همراه  باشد، ما همیشه موفقیم و هیچ کس نمی تواند ضربه ای به ما بزند.
    حجت الاسلام تدینی با بیان اینکه ما امسال به کوری چشم دشمنان چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت ،تصریح کرد: باید تلاش کنیم این انقلاب را به انقلاب حضرت ولی (عج)عصر وصل کنیم.
   وی  با بیان این مطلب که نباید با وجود مشکلات اقتصادی و سو ءاستفاده دشمن زره ای ازاهداف و اعتقادات ما نسبت به انقلاب کم کند، افزود: هدف و نیت ما مشخص است و نباد دچار تزلزل شویم.
     مدیر کل اوقاف استان در ادامه با مقایسه دو موضوع و هدف مشترک وقف و شهادت گفت: شهداء با جانشان اسلام را حمایت کردندو واقفان خیراندیش با مالشان هردو در یک مسیر حرکت کردند و از خود ایثارگری و ماندگاری به جا گذاشتند.
    حجت الاسلام تدینی با اشاره به رسالت سازمان اوقاف تاکید کرد: سازمان اوقاف شکوفایی خودش را مدیون انقلااب اسلامی می داند و این سازمان یک سازمان ولایی در جهت اهداف انقلاب است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار