• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

صادر شدن سند مالکیت برای ۷هزار رقبه از موقوفات کرمان

صادر شدن سند مالکیت برای ۷هزار رقبه از موقوفات کرمان

مدیر‌کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال بیش از ۷ هزار رقبه از موقوفات استان کرمان سند‌دار شده است گفت: با افزایش میزان نظارت موفق شده‌ایم استعلامات ثبتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

 شنبه 22 دی 1397   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان کرمان، حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف استان در نشست مدیران کل ادارات متولی امر زمین و مسکن استان کرمان که با حضور مدیران کل منابع طبیعی شمال و جنوب، راه و شهرسازی شمال و جنوب، اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تشکیل شد اظهار داشت: در 9 ماهه نخست سال جاری در شهرهای کرمان، رفسنجان و بم رشد 400 درصدی صدور اسناد مالکیت موقوفات را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری در قالب 177 سند مالکیت تک برگ بیش از 7 هزار رقبه از موقوفات سطح استان سنددار شده است گفت: نظارت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان بر متولیان موقوفات از نوع نظارت استصوابی است و با افزایش میزان نظارت موفق شده‌ایم استعلامات ثبتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.
در ادامه این جلسه معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان نیز با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از هزار و 300 سند مالکیت روستایی صادر شده است افزود: در 9 ماهه نخست سال جاری عملکرد بیش از دو برابر سهمیه را در زمینه تثبیت اراضی دولتی داشته‌ایم.

محمدمهدی بلوردی مدیر‌کل راه و شهرسازی استان کرمان نیز با تاکید بر لزوم تسریع در روند اسناد مالکیت اراضی تحت تولیت این اداره کل در شهرهای سیرجان، شهربابک، بم، ارزوئیه و کرمان گفت: با تشکیل جلسات آموزشی برای نقشه‌برداران ادارات متولی امر زمین و مسکن می‌توان روند صدور اسناد مالکیت تک برگ را سرعت بخشید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار