• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تکمیل پروژه خدماتی امام زاده ابوالبشائر هاشم راین با تخصیص اعتبارت سازمانی اوقاف

تکمیل پروژه خدماتی امام زاده ابوالبشائر هاشم راین با تخصیص اعتبارت سازمانی اوقاف

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه راین گفت: با تخصیص اعتبارات سازمانی اوقاف مراحل پایانی ساخت پروژه امام زاده ابوالبشائر هاشم (ع) این شهر تکمیل می شود.

 دوشنبه 24 دی 1397   61  0      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،مهندس سجاد افشار پور معاون بهره وری اقتصادی اوقاف استان در بازدید از پروژه چند منظور خدماتی، فرهنگی و رفاهی امام زاده ابوالبشائر هاشم  (شیر خدا) راین از نزدیک روند آخرین اقدامات عمرانی و مشکلات موجود در پیشرفت ساخت این مجتمع را مورد بررسی قرار داد.

  به گفته مهدی ابراهیمی سرپرست دفترنمایندگی اوقاف و امور خیریه راین ساخت  پروژه عمرانی چند منظوره حرم مطهر امامزاده از  سال 1389 با زیربنای 1200 متر مربع آغاز شد و در حال حاضر این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی در عملیات ساخت دارد.

   وی افزود: این پروژه در سه طبقه شامل: آشپزخانه با زیر بنای ۲۰۰ متر مربع همراه با سالن سلف وسرویس ،پاساژ همراه با ۱۲ باب مغازه تجاری ، ۴ کلاس درس برای آموزش ترویج و حفظ قرآن کریم،یک سالن برای انجام امور مراسم ها و همایشها به ظرفیت ۱۰۰ نفر و سوئیت اقامتی طراحی شده است که در نوع خود یکی از بزرگترین طرحهای شهر راین بشمار می رود.
     ابراهیمی  اعتبارات اختصاص یافته به این طرح را تا کنون بالغ بر 8 میلیارد ریال ریال اعلام کرد و گفت: این اعتبارات از محل درآمد های امام زاده و کمک مساعدت های دولتی و سازمانی اوقاف  در قالب وام  تامین شده است.

   وی تصریح کرد: :هدف از ایجاد این پروژه در جهت خدمات به زائران و مجاوران بقعه مترکه و امور فرهنگی  می باشد و در حال حاضر سرویس بهداشتی و آشپزخانه این مجتمع تکمیل و در دست  بهره برداری قرار دارد.

  ابراهیمی افزود: تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل سایر بخش های این مجتمع از سوی اداره کل اوقاف استان دردست بررسی می باشد.

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار