• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

هدف اول بیمارستانهای خیریه کمک به نیازمندان است

هدف اول بیمارستانهای خیریه کمک به نیازمندان است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کرمان با اشاره به خدمات ارزنده بسیاری از بیمارستانهای موقوفه استان به مردم گفت: کمک به نیازمندان هدف اول بیمارستانهای خیریه است .

 یک شنبه 16 دی 1397   70  0      

  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،دکتر منوچهر ارجمند رئیس بیمارستان موقوفه ارجمند صبح امروز با حجت الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان  دیدار و گفتگو کرد.

  حجت الاسلام تدینی در این دیدار با اشاره به خدمات ارزشمند بیمارستان های موقوفه استان اظهار داشت: کمک به نیازمندان هدف اول بیمارستانهای خیریه است .

   وی افزود: با توجه به موقوفه بودن چندین بیمارستان و مراکز درمانی خیریه در استان، خوشبختانه بیماران نیازمند تحت حمایت و توجه  این مراکز قرار دارند.

   حجت الاسلام تدینی تصریح کرد:افراد متمول جامعه باید به کمک بیمارستانها و مراکز درمانی در جبران هزینه های درمانی نیازمندان بیایند تا گوشه ای از درد و رنج مردم به واسطه این حرکت خیر کاسته  شود.

  مدیر کل اوقاف استان  یکی از ماهیت های  مهم سنت حسنه وقف را در کمک و  نیکی کردن  بی منت در جامعه عنوان کرد  وگفت: واقفان در گذشته با روح بلند و تفکر خودوقف هایی  را برای آیندگان گذاشته اند که امروزه  حل مشکل نیازهای اجتماعی بخصوص در بحث درمان و ارائه خدمت به جامعه است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار