• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام 85 زائر از محل نیات موقوفات کرمان به مشهد مقدس

اعزام 85 زائر از محل نیات موقوفات کرمان به مشهد مقدس

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف وامور خیریه استان کرمان از اعزام 85 زائر از محل نیات موقوفات استان جهت سفر به مشهد مقدس خبر داد.

 چهارشنبه 14 آذر 1397   119  0      


    به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقفا و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام رضا حدادی سرپرست معاونت فرهنگی واجتماعی اوقاف و امور خیریه کرمان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح زائران حرم رضوی از محل نیات موقوفات منطبق استان 85 زائر به مشهد مقدس اعزام می شوند.

 وی افزود: این زائرین از بین خانواده شهداء مدافع حرم استان،مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مناطق محرم جنوبی، مربیان قرآنی و قرآن آموزان، خادمین اماکن متبرکه و مذهبی استان انتخاب شده و در روز جمعه 16 آذر ماه به مدت 4 روز به این سفر زیارتی اعزام می شوند .

 حدادی با اشاره به اعتبارات تخصیص داه شده به این طرح گفت: همه هزینه های این طرح ازمحل اجرای نیات 18 موقوفه در سطح استان که یکی از نیات مهم آن موضوع کمک به زوار امام رضا (ع) می باشد،تأمین شده است .

 وی متذکر شد: با توجه به بخشنامه ابلاغی سازمان اوقاف مبنی بر فراهم آوردن زمینه آسایش وراحتی بهتر زائرین، اعزام از طریق حمل و نقل ریلی انجام می گیرد .

سرپرست معاونت فرهنگی اوقاف استان تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی سازمان اوقاف به‌ عنوان متولی موقوفات، اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش است وهر ساله این اداره نسبت به اعزام زائر به سفرهای زیارتی مشهد مقدس و کشور عراق اقدام می کند،که در قالب این طرح اردیبهشت امسال 23 زائر حرم حسینی به عتبات عالیات اعزام شدند .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار