• امروز سه شنبه یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تداوم همکاری انجمن شهدادیان مقیم کرمان با اوقاف

تداوم همکاری انجمن شهدادیان مقیم کرمان با اوقاف

نشست مسئولین اوقاف بامشاور استاندار کرمان و انجمن شهدادیان مقیم کرمان با موضوع تداوم همکاری در احیاء موقوفات وفعالیتهای عمرانی بقاع متبرکه شهدا برگزارشد.

 سه شنبه 13 آذر 1397   124  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،در راستای بررسی مشکلات امامزاده زید (ع) شهداد و اراضی موقوفه این شهرستان  نشستی با حضور دکتر عباس تقی زاده مشاور استاندار محترم کرمان در امور رسانه ای و روابط عمومی و جمعی از اعضای انجمن شهدادیان مقیم کرمان  با سرپرست اداره اوقاف و هیئت امناء امام زاده زید در محل فرهنگسرای کوثر کرمان برگزار شد .

   در این نشست دکتر عباس تقی زاده حضور همه شهدادی های مقیم کرمان را در این جلسات بر تداوم این جلسات و پیگیری مصوبات تا حصول نتیجه را ضروری و مهم دانست  و مطالبه گری را حق مردم شهداد از مسئولین عنوان کرد.

  سعید ترکزاده  سرپرست اداره اوقاف شهداد در این نشست  ضمن ارائه گزارش جامعی از اقدامات انجام شده در حوزه موقوفات و امامزاده از همکاری خیرین با اوقاف  در  جهت اجرای طرح های عمرانی و برنامه های فرهنگی قدردانی  کرد و گفت: امامزادگان ارزشمند هستند و باید در حفظ و نگهداری و احترام به آنها تلاش مضاعف داشته باشیم.

     وی احیا و زنده نگهداشتن موقوفات را از برکات نظام انقلاب اسلامی دانست و افزود: برای رفع مشکلات و موانع امامزاده و موقوفات شهداد اعلام آمادگی داریم  جلسات انجمن شهدادیان مقیم کرمان هر ماه یک نوبت تشکیل گردد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار