• امروز جمعه سوم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فعالیت یکصد قرآن آموز در کلاسهای طرح حفظ شهرستان ریگان

فعالیت یکصد قرآن آموز در کلاسهای طرح حفظ شهرستان ریگان

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ریگان گفت: هفتمین مرحله کشوری طرح حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف با حضور یکصد قرآن آموز در این شهرستان در حال برگزاریست.

 سه شنبه 13 آذر 1397   56  0      

   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام مجتبی بدر آبادی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ریگان در گزارشی به فعالیتهای فرهنگی وقرآنی اداره اوقاف این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: طرح تربیت حافظان قرآن کریم در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) از سال ۱۳۹۰ توسط سازمان اوقاف در کشور اجرا شده و طی هفت سال گذشته در شهرستان ریگان قریب به 700 نفر در کلاسهای این طرح شرکت کردند.

   وی با بیان اینکه در سال گذشته این طرح با همکاری اداره کل ارشاد اسلامی به صورت سراسری برگزار شد، افزود: 200 نفر در آزمون پایانی این طرح شرکت کردند.

   بدر آبادی از برگزاری کلاسهای مرحله هفتم این طرح در 9 مرکز فرهنگی و قرآنی ومساجد روستایی و شهری ریگان خبر داد و گفت: این کلاسهای با حضور بیش از یکصد شرکت کننده و تدریس 9 مربی بومی در حال برگزاریست.

   وی  نحوه برگزاری کلاسهای این طرح  راطبق شیوه نامه مرکز قرآن کریم سازمان اوقاف ذکر کرد و گفت: آزمون پایانی مرحله هفتم اسفند ماه سال جاری در دوبخش حفظ موضوعی و ترتیبی از یک جزء تا 30 جزء برگزار می شودو داوطلبینی  که حد نصاب ۷۰ درصد نمره قبولی در دو آزمون   شفاهی و کتبی را کسب نمایندعلاوه بر دریافت گواهی نامه آموزشی به مرحله بعد کلاس های   این طرح در سال آینده  راه پیدا خواهند کرد.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار