• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وجود ۴۵۰ مورد وقف آموزشی و علمی در کرمان

وجود ۴۵۰ مورد وقف آموزشی و علمی در کرمان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت:کرمان استانی مذهبی و تاریخی در بحث وقف می باشد و وجود ۴۵۰ ملک آموزشی وقفی در استان نشان از روحیه خیرخواهی و نوع‌دوستی مردم کرمان است.

 سه شنبه 15 آبان 1397   42  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان ، حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در حاشیه نشست صمیمی وقف با دانش آموزان و فرهنگیان مدرسه الزهرا(س) کرمان گفت:خدمات و برکات وقف باید در جامعه اطلاع‌رسان ی شود تا مردم از این نعمت الهی مطلع باشند .

حجت الاسلام  تدینی با اشاره به این که خدمات وقف در همه بخش‌ها موثر و گسترده است، افزود: در حال حاضر ۴۵۰ مدرسه موقوفه‌ای در سطح استان داریم که خدمات گسترده‌ای به مردم ارائه می‌دهند .

    وی بیان کرد: حدود ۸۵ هزار مستاجر در سطح استان داریم که باعث اشتغالزایی شده است و نباید به وقف اداری نگاه کرد و خدمات آن را منحصر به عملکرد اداره اوقاف دانست .

   حجت الاسلام تدینی گفت:در خصوص وقف های آموزشی و علمی هنوز باید اقدامات و فرهنگ سازی کرد تا بتوان در این زمینه نیز اقدامات خوبی صورت بگیرد .

وی افزود:نیاز سنجی در جامعه برای گستردگی و تنوع وقف‌ها از ضروریات است. در این مراسم همچنین از دانش آموزان به قید قرعه با اهدا هدایایی تجلیل شد .

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار