• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

صادر شدن سند مالکیت برای 14 موقوفه شهرستان شهربابک

صادر شدن سند مالکیت برای 14 موقوفه شهرستان شهربابک

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهربابک گفت: در راستای اخذ اسناد مالکیت برای موقوفات شهرستان از ابتدای امسال 14 جلد سند مالکیت برای موقوفات این شهرستان صادر شد.

 پنج شنبه 19 مهر 1397   67  0      

 


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام یوسف ملایی اظهار کرد: در راستای تعیین و تکلیف حدود اراضی موقوفات و ثبت اطلاعات رقبات در سامانه جامع موقوفات سازمان اوقاف تا کنون اطلاعات تکمیلی ۱۹۰ موقوفه شهرستان در سامانه جامع ثبت شده است.

 وی با بیان اینکه اخذ سند مالکیت موقوفات و حفظ رقبات آنان از جمله وظایف مهم اوقاف می باشد به موقوفات ثبت شده سال گذشته شهرستان اشاره کرد و افزود: در سال گذشته ۶ موقوفه با نیات متعدد فرهنگی و قرآنی ،امور خیریه ، مسجد و ....به همت واقفین خیراندیش در شهرستان محقق شد.

    ملایی بااشاره به  ثبت اولین موقوفه امسال شهرستان توسط بانوی خیر 87 ساله گفت:  این موقوفه منزل مسکونی بانوی خیر " سکیمه علائی "  می باشد که جهت برنامه های فرهنگی و عزاداری ماه محرم در قالب سنت حسنه وقف ثبت شد.

     سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهربابک به جزئیات آخرین سند ثبتی صادر شده در حوزه اراضی موقوفات  شهرستان پرداخت و گفت: این سند مربوط به اراضی موقوفه  محمودی بمساحت یک هزارو 134   مترمربع در روستای سهراب می باشد .

     وی افزود: اراضی موقوفه شامل زمین زراعی و کشاورزی ودر اجاره می باشد که در آمد آن وقف مخارج و هزینه های جاری  مسجد روستا می باشد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار