• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خدمات دهی  به زائران اربعین از محل عواید موقوفات کرمان

خدمات دهی به زائران اربعین از محل عواید موقوفات کرمان

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: امسال از محل عواید موقوفات استان خدمات دهی لازم به زائرین اربعین انجام می شود.

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   21  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام مصطفی بساوند معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف در جلسه ستاد استانی اربعین ، اظهار کرد: اداره کل اوقاف اس تان در اربعین سال گذشته بیش از 4 میلیارد ریال اعتبار از محل موقوفات استان به دو موکب مرز میرجاوه و چزابه اختصاص داد.

   وی افزود: امسال نیز   موکب هایی جهت خدمات به زائرین خارجی که از مسیر این استان  عبور میکنند  توسط این اداره اختصاص می بابد.

   در ادامه این نشست رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود: 108 پایگاه جاده‌ای و 38 پایگاه شهری نیز در استان کرمان فعال هستند و خدمت‌رسانی لازم به زائرین اربعین خواهند داشت.

   سیدمحمد صابری با اشاره به اینکه به زائران اربعین حسینی از داخل کشور و یا خارج کشور به‌صورت رایگان خدمات‌درمانی ارائه می‌شود تصریح کرد: اینکه سال گذشته عنوان کردند زائر پاکستانی در بیمارستان بستری شده و برای ترخیص با مشکل مالی روبه‌رو بوده است، صحت ندارد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر