• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس :مردم مداری ،شرط اساسی فعالیت در اوقاف است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس :مردم مداری ،شرط اساسی فعالیت در اوقاف است

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت عملکرد فعالیتهای اوقاف در جامعه مردم مداری را شرط اساسی فعالیت در اوقاف ذکر کرد و افزود: تسهیل شرایط برای راه اندازی کار مردم باید یک اصل کاری برای مدیران باشد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   78  0      


 

   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمان پروفسور زاهدی نماینده محترم مردم کرمان و راوردر مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (21 تیر ماه )در دیدار با مدیر کل اوقاف ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام تدینی به عنوان مدیریت جدید  اوقاف استان  در خصوص عملکرد برنامه های اوقاف گفت: انتظاری که از اوقاف  می رود این است که مسائل مربوط به جریان ولایت را در اولویت برنامه های خود قرارداده و باتمام امکانات در میدان عمل حضور داشته باشد.

 وی مردم مداری را شرط اساسی فعالیت اوقاف ذکر کرد و افزود: تسهیل شرایط برای راه اندازی کار مردم باید یک اصل کاری  برای مدیران باشد.

    زاهدی  حمایت  هر چه بیشتر دستگاه های فرهنگی بر فعالیتهای قرآنی و فرهنگی در مساجد را مورد تاکید قرار داد و گفت: در برخی اموری که  کمبودهایی در جامعه احساس می شود و نیات واقفین در این زمینه وجود نداردمی توان با استفتاء از مراجع عظام تقلید نیات مرتبط  را در جهت خدمت  به مشکلات مردم قرار داد.

   وی تصریح کرد: با شناسایی گلو گاه های  فساد در مسیر اجرای نیات واقفین و پیگیری در آمدهای ناشی از وقف در مسیر صحیح می توان در رشد اعتلای وقف به جامعه و مردم خدمت کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  افزود: اجرای امینانه نیات واقفین مستلزم وجود انسانهای امین و یک اصل در اهداف برنامه ریزی های کلان سازمان اوقاف می باشد.

 

 

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار