• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری طرح نشاط معنوی با حضور 200 شرکت کننده در زرند

برگزاری طرح نشاط معنوی با حضور 200 شرکت کننده در زرند

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند گفت: کلاس های طرح تابستانی نشاط معنوی با حضور 200 دانش آموز در امامزادگان این شهرستان در حال اجراست.

 چهارشنبه 20 تیر 1397   31  0      


   به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان،حجت الاسلام محمد زواری گفت: در راستای غنی سازی اوقاف فراغت تابستانی دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستانی ویژه  برنامه نشاط معنوی توسط این اداره در جوار اماکن متبرکه و مساجد شهرستان برگزار می شود.

   وی با اشاره به برگزاری کلاسهای متنوع علمی آموزشی در این طرح گفت: علاوه بر کلاسهای قرآنی و دینی از کلاسهای آموزشی متناسب باشرکت کنندگان در این طرح استفاده خواهد شد.

   زواری افزود: کلاس های این دوره با حضور 5 مبلغ اعزامی و بومی در آستان امامزاده عبدالله بخش مطهر آباد،امامزاده سید ابراهیم بخش دشتخاک،امامزاده حمزه و مسجد امام صادق برگزار و تا اواخر مردا دماه ادامه خواهد داشت.

    سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرند با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان کرمان گفت:  با برگزاری مرحله شهرستانی این مسابقات در زند  52 نفر به مرحله استانی این رقابتها  راه یافتند که از میان شرکت کنندگان تعداد 12 نفر در رشته معارف حضور دارند.

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار