• امروز پنج شنبه بیست و چهارم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آب و زمین کشاورزی وقف مسجد جامع طغرالجرد کوهبنان شد

آب و زمین کشاورزی وقف مسجد جامع طغرالجرد کوهبنان شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان از وقف آب و ملک کشاورزی جهت امور مسجد جامع بخش طغرالجرد این شهرستان خبر داد.

 یک شنبه 6 خرداد 1397   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان ،حسن جعفری گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان توسط واقف گرانقدر "حسین محسن بیگی "ملکی در بخش طغرالجرد این شهرستان وقف شد

  وی افزود: این ملک، 450 متر مربع زمین زراعی مستعد کشت به انضمام سهم آب از یک رشته قنات می باشد که با توجه به متن وقفنامه در آمد حاصل از اجاره آن با نظارت اداره اوقاف شهرستان صرف  هزینه ها و مصارف سالیانه مسجد می شود.

   جعفری با اشاره به ثبت موقوفات جدید امسال این شهرستان گفت: از ابتدای امسال 5 فقره وقف در شهرستان کوهبنان محقق شد که وقف ملک کشاورزی با نیت اشاعه فرهنگ اسلام ناب محمدی از جمله موقوفات مهم ثبت شده سال جدید می باشد.

   سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان با اشاره به موقوفات ثبت شده سال گذشته این شهرستان، خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ در مجموع ۸ موقوفه جدید در کوهبنان محقق شد که وقف ملک مسکونی جهت ترویج و آموزش قرآن کریم  و همچنین وقف منزل مسکونی جهت ترویج اسلام محمدی از مهمترین موقوفات ثبت شده بود ./سید حسن فاطمی گروه

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار