• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سفره های  افطاری ساده  در امام زادگان کرمان پهن می شود

سفره های افطاری ساده در امام زادگان کرمان پهن می شود

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: با هدف دوری از تجمل گرایی سفره های افطاری ساده و بی‌پیرایه هر شب در 60 امامزاده استان پهن می شود.

 شنبه 5 خرداد 1397   60  0      


 

به گزارش گروه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان، روح الله رستمی با اشاره به پهن شدن سفره‌های افطاری ساده در سطح بقاع متبرکه استان  گفت: یکی از برنامه‌های اوقاف در ایام ماه مبارک رمضان پهن نمودن سفره های ساده افطاری به عموم مردم روزه دارمی باشد.

وی افزود: موضوع افطاری دادن به نیازمندان و صائمین از محل نیات موقوفات استان و مساعدت خیرین نیکوکارانجام می شود که در همین راستا هرشب بیش از 2 هزار وعده افطاری در بین روزه داران توزیع می شود.

وی به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توزیع افطاری‌های ساده و بی‌پیرایه اشاره کرد و گفت: اموری مانند افطاری ساده در شکل دادن به سبک زندگی اسلامی ودوری از تجمل گرایی تأثیر می‌گذارد .

رستمی  تصریح کرد: در استان کرمان موقوفات متعددی وجود دارد که یکی از نیات  مهم آن مربوط به افطاری به  نیازمندان است و اوقاف همزمان با لیالی قدر از محل عواید نیات موقوفات به توزیع وعده غذایی گرم  در بین مؤمنان روزه‌دار در محل اماکن متبرکه و بخش عمده در محل مساجد

 ،مؤسسات خیریه، نیازمندان و مدد جویان کمیته امداد اقدام خواهد کرد.


 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر