• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

فراخوان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست خبری برنامه های فرهنگی و قرآنی امامزادگان کرمان برگزار می شود

نشست خبری برنامه های فرهنگی و قرآنی امامزادگان کرمان برگزار می شود

نشست خبری معاون فرهنگی و اجتماعی و مسئول امور قرآنی اوقاف کرمان با اصحاب رسانه در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی اوقاف در ایام ماه مبارک رمضان در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه کرمان برگزار می شود.

 یک شنبه 30 اردیبهشت 1397   50  0         به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان همزمان با فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان ویژه برنامه ضیافت الهی در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه استان کرمان اجرا می شود.

 بر اساس این گزارش نشست خبری حجت الاسلام سید رضا فاطمی معاون فرهنگی و اجتماعی و حجت الاسلام مختار یعقوبی مسئول امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کرمان با اصحاب رسانه فردا دوشنبه 31 اردیبهشت ماه در محل اداره کل اوقاف کرمان برگزار می شود.

 گفتنی است طرح ضیافت الهی یکی از برنامه های اجرایی  معاونت فرهنگی سازمان اوقاف می باشد که هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه استان برگزار می شود و امسال این طرح در بیش از 70 بقعه و امامزاده کرمان میزبان مومنین و روزه داران می باشد.


توزیع کتب ادعیه و قرآن کریم، برپایی جلسات جمع خوانی و تفسیر قرآن کریم،اقامه نماز جماعت ،خیمه های معرفت ،طرح افطاری ساده ، افطار الصائمین و احیاء لیالی قدر و... با حضور بیش از یکصد مبلغ اعزامی از جمله برنامه های این طرح می باشد.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر